Milesaway – architekci luksusowych podróży

Wyobraźmy sobie idealne wakacje. W miejscu, które zawsze pragnęliśmy odwiedzić. W hotelu o najwyższym standardzie, najlepszej kuchni i luksusowych pokojach. W towarzystwie wykwalifikowanego concierge’a, czyniącego naszą podróż jeszcze bardziej komfortową.

Jednym słowem wakacje skrojone na miarę naszych potrzeb i oczekiwań. Taką ekskluzywną wyprawę przygotuje dla nas wyjątkowe biuro podróży – Milesaway. Dzięki niemu, nawet najbardziej odległa destynacja stanie się bardziej przyjazna, a każda podróż po prostu niezapomniana.

Milesaway to nietypowe biuro podróży, projektujące krótkie wypady (city breaks), wyjazdy wakacyjne i ekskluzywne wyprawy w indywidualny i wyjątkowy sposób. Biuro ma swoją siedzibę w Krakowie, jednak organizuje podróże dla najbardziej wymagających klientów z całej Polski.

„Misją Milesaway jest tworzenie ofert na miarę potrzeb i oczekiwań osób zainteresowanych spędzeniem wakacji w niepowtarzalnym, luksusowym miejscu. Każdorazowo przed planowaniem konkretnej podróży, staramy się jak najlepiej poznać naszych klientów, rozmawiamy z nimi o sposobie spędzania czasu wolnego, pasjach oraz ulubionych formach relaksu. Sprawdzamy wybraną destynację, hotel, kuchnię i lokalne atrakcje, a dopiero po pełnym audycie rekomendujemy klientom wyjazd w dane miejsce. Oferujemy wyłącznie luksusowe kierunki i wyjątkowo ekskluzywne wyprawy oraz pełne spektrum usług concierge” – powiedział Janusz Gałka, Dyrektor Generalny biura podróży Milesaway.

Architekci luksusowego odpoczynku

Biuro podróży Milesaway dostarcza indywidualnie dopasowaną receptę na czas wolny i pokazuje jak luksusowo można go spędzić w zależności od kierunku, jaki obraliśmy na cel naszej podróży. W ofercie Milesaway znajdują się wyłącznie ekskluzywne destynacje – hotele i resorty niedostępne w biurach podróży skoncentrowanych na przygotowywaniu ofert dla rynku masowego odbiorcy. Takie, jak na przykład wybrane lokalizacje na: Bali, Fidżi, Filipinach, Mauritiusie czy w Dubaju, ale także w Paryżu, Nowym Jorku, Singapurze, Indiach oraz RPA.

Milesaway, w ramach swojej usługi zapewnia także kompleksowe transfery lotnicze i naziemne, prywatnego pilota, przewodnika, opiekę dla dzieci oraz osobistego concierge’a.

„Podróż w nieznany region świata jest z pewnością ważnym wydarzeniem w życiu każdej osoby. Dlatego dbamy o to, by podczas wymarzonego urlopu, nasi klienci byli zadowoleni zarówno z wybranej lokalizacji, komfortu hotelu, jak i jakości obsługi. Każdą wyprawę planujemy indywidualnie, w najdrobniejszych szczegółach, na wiele miesięcy przed jej rozpoczęciem. Można powiedzieć, że jesteśmy biurem podróży typu slow travel. Z wakacjami życia jest bowiem tak jak z wymarzonym samochodem lub miejscem w ekskluzywnej restauracji. Na naprawdę dobry produkt trzeba cierpliwie poczekać, by później już tylko delektować się jego wyjątkowym smakiem” – powiedział Janusz Gałka z Milesaway.

Świat luksusowych destynacji

Milesaway to nie tylko biuro podróży dla najbardziej wyrafinowanych klientów. To także wyjątkowy magazyn o luksusowych destynacjach, ekskluzywnych wyprawach i usługach concierge. Kwartalnik Milesaway Travel przedstawia wyłącznie godne odwiedzenia miejsca i usługi. To nietypowy informator edukacyjny, tworzony przez ludzi, którzy mieli okazję zobaczyć prezentowane na łamach magazynu miejsca oraz testowali opisywane tam hotele i restauracje.

Milesawat Travel to pierwszy na polskim rynku tak prestiżowy magazyn o podróżach.

Więcej informacji i inspiracji na www.milesaway.pl oraz w magazynie Milesaway Travel i na stronie internetowej www.milesawaytravel.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu