Firma UPC SCS Polska rozpoczyna wdrożenie systemu MAAT_Pracownicy

UPC SCS Polska Sp. z o.o. to kolejna firma, która dołączyła do grona użytkowników rozwiązania wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi autorstwa mieleckiej spółki COMP Soft.Umowa zawarta w maju bieżącego roku pomiędzy UPC SCS Polska Sp. z o.o. i firmą COMP Soft obejmuje wdrożenie oprogramowania MAAT_Pracownicy. Głównym celem projektu jest usprawnienie działalności UPC SCS Polska Sp. z o.o. poprzez zautomatyzowanie wszelkich procesów kadrowo-płacowych realizowanych w przedsiębiorstwie.

Firma UPC SCS Polska Sp. z o.o. należy do grupy UPS Logistics Group International, największego na świecie przedsiębiorstwa zajmującego się dostarczaniem przesyłek oraz jednego z głównych globalnych dostawców wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych. Z oprogramowania MAAT_Pracownicy firmy COMP Soft korzysta już spółka UPS Polska Sp. z o.o., która wdrożyła rozwiązanie w 2004 roku.

„Jestem bardzo zadowolony, że nasze oprogramowanie zdobywa uznanie wśród najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm. Sądzę, że o wartości naszego rozwiązania świadczy również fakt, że gdy w roku 2005 doszło do fuzji UPS Polska i jednej z największych ówczesnych firm kurierskich – Stolicy, podczas wyboru systemu do zarządzania zasobami ludzkimi to właśnie MAAT wypadł korzystniej i zdecydowano o jego eksploatacji w obu spółkach” – mówi Stanisław Wanatowicz, prezes firmy COMP Soft.

Specjalistyczne oprogramowanie MAAT_Pracownicy to nowoczesny i zaawansowany system wspomagający pracę przedsiębiorstwa w obszarze HR. W ofercie firmy znajdują się również aplikacje wspomagające zarządzanie działów finansowo-księgowych, logistycznych oraz produkcyjnych.

źródło/autor: COMP Soft

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu