Edyta Jungowska w VOX FM

Od 6 czerwca Radio VOX FM będzie gościć na antenie Edytę Jungowską, polską aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną, która zaprezentuje fragmenty książki „Pensjonat Sosnówka”. Powieść będzie pojawiać się na antenie VOX FM przez 3 tygodnie.

Edyta Jungowska, znana m.in. z ról siostry Bożenki w „Na dobre i na złe” i Judyty w „Ja Wam pokażę”, wprowadzi słuchaczy w świat „Pensjonatu Sosnówka” – miejsca, gdzie czas płynie wolniej, sosny szumią i pachną jak zwykle, a jezioro lśni w słońcu . Fragmenty najnowszej książki Zofii Ulatowskiej, czytane przez aktorkę, będzie można usłyszeć od poniedziałku do piątku w godzinach 9: 00 – 13:00 w programie Kobieta Pracująca.

Fragmenty książki, czytane na antenie, będą udostępnione w formie plików audio, na stronach Voxfm.pl. W serwisie internetowym kolejne odcinki powieści pojawią się po emisji radiowej. Dostępne będą również wszystkie wcześniejsze fragmenty. Dzięki temu osoby, którym nie udało się wysłuchać danego odcinka na antenie, będą mogły pobrać go ze stron internetowych i na bieżąco śledzić losy bohaterów powieści. Słuchacze VOX FM mogą również wygrać książkę w Poranku VOX FM – Kto Rano Wstaje i w programie Kobieta Pracująca.

„Pensjonat Sosnówka” Zofii Ulatowskiej to najnowsza książka Wydawnictwa Prószyński i S-ka – druga część „Sosnowego dziedzictwa”. To opowieść o ludziach dobrych i tych, którzy dobro dopiero mają w sobie odkryć, o poszukiwaniu miłości, niezależnie od wieku, o odkrywaniu pasji w rzeczach, które kochamy.

Radio VOX FM jest adresowane do osób z wykształceniem średnim i wyższym, w wieku 35-55 lat, posiadających rodzinę i dzieci. VOX FM to radio w formacie Oldies, nadające od 2005 roku. Jest częścią Grupy TIME S.A., w skład której wchodzą również sieci Radio ESKA, ESKA Rock i Radio WAWA. Do tej pory powieści na antenie Radia VOX FM czytali m.in. Sonia Bohosiewicz, Adam Ferency, Jerzy Radziwilowicz i Anna Dereszowska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu