Bądź jeszcze bliżej dzięki Gadu-Gadu

Możliwość prowadzenia rozmów tekstowych w Gadu-Gadu to nie wszystko. Dzięki komunikatorowi można bowiem korzystać również z bezpłatnych połączeń audio i wideo i dzięki temu być jeszcze bliżej swoich znajomych z GG. Pod hasłem „Bądź blisko tych, którzy są daleko” rozpoczęła się kampania promocyjna tych usług.Korzystanie z rozmów audio i video w GG jest niezwykle proste – wystarczy mieć aktualną wersję komunikatora Gadu-Gadu oraz podpięte do komputera słuchawki i mikrofon. Tylko tyle potrzeba, żeby za darmo dzwonić do milionów osób.

Możliwość przeprowadzania rozmów audio w wysokiej jakości (HD) oraz rozmów wideo z innymi osobami korzystającymi z Gadu-Gadu – zarówno w kraju jak i zagranicą – nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Kampania internetowa kieruje do odświeżonej strony  http://www.rozmowyglosowe.gadu-gadu.pl/ Oprócz najważniejszych informacji o usługach telefonii internetowej, na stronie użytkownicy znajdą:

  • proste animacje pokazujące, jak zadzwonić z Gadu-Gadu,
  • rozbudowany dział pomocy technicznej dotyczący usług VoIP,
  • możliwość sprawdzenia cennika połączeń płatnych na telefony stacjonarne i komórkowe, a także możliwość zakupu pakietów tanich minut oraz własnego numeru stacjonarnego za symboliczną złotówkę (z dowolnej polskiej strefy numeracyjnej).

Kampania obejmie swoim zasięgiem przede wszystkim media własne Gadu-Gadu, w tym komunikator GG, serwisy kontentowe, a także największe polskie radio internetowe OpenFM.

źródło/autor: Gadu-Gadu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu