W Meritum Banku najlepsze lokaty na 5 i 6 miesięcy

Meritum Bank idzie za ciosem, od 4 czerwca wprowadził kolejną promocję lokat 6-miesięcznych z dzienną kapitalizacją, która będzie dostępna w ofercie jedynie przez 11 dni. Oprócz tego pojawiła się w ofercie zupełnie nowa lokata na 5 miesięcy. Oba depozyty mają najwyższe oprocentowanie na rynku. Nie ma żadnych wątpliwości, że Bank wdraża motto kampanii marketingowej „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy!”.Meritum Bank przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy rachunków w Meritum Banku, jak również dla osób, które do tej pory nie korzystały z usług Banku. Od 4 do 14 czerwca włącznie trwa promocja lokat 6-miesięcznych z dzienną kapitalizacją, dających zysk porównywalny z 6,63% na tradycyjnych depozytach.

„Obserwujemy rynek i oczekiwania klientów, staramy się utrzymać przed konkurencją i pokazać, że warto przejść do Meritum właśnie dla pieniędzy. Lokaty 5- i 6-miesieczne są najwyżej oprocentowanymi depozytami na rynku. Co ważne, są one dostępne zarówno dla osób będących już klientami Meritum Banku, jak i dla tych, którzy do tej pory nie korzystali z naszych usług.” – mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Meritum Bank sukcesywnie uatrakcyjnia swoją ofertę depozytów. Od kilku tygodni szczególnie koncentruje się na lokatach 6-miesięcznych z dzienną kapitalizacją odsetek. Od 4 czerwca ich oprocentowanie wynosi nawet 5,3% co jest porównywalne z 6,63% na tradycyjnej lokacie z kapitalizacją na koniec okresu deponowania. Nowym elementem oferty są depozyty na 5 miesięcy.

„Lokaty na 5 miesięcy mają zaletę, która być może w tej chwili jest niedostrzegalna, ale po głębszej analizie wydaje się bardzo istotna. Mianowicie, jeśli założymy taki depozyt w trakcie trwania promocji, to środki wraz z odsetkami będą do dyspozycji przed końcem roku, czyli w okresie wzmożonych wydatków.” – dodaje Piotr Stankiewicz.

Oprocentowanie lokat 5-miesięcznych wynosi nawet 5,25%, co odpowiada 6,55% na tradycyjnych lokatach z kapitalizacją na koniec okresu deponowania. Klienci mają możliwość założenia dowolnej liczby lokat promocyjnych zarówno na 5, jak i na 6 miesięcy.

Równolegle Meritum Bank wprowadził nową promocyjną ofertę kredytów gotówkowych. W ramach promocji Klient może otrzymać nagrodę pieniężną nawet do 750 złotych. Dodatkowym atutem oferty jest obniżenie oprocentowania kredytu o 2%. Promocja trwa do 5 września i można z niej skorzystać zarówno w placówkach Meritum Banku, jak i przez Internet. Korzystając z formularza wniosku kredytowego dostępnego na www.meritumbank.pl, Klienci mogą w ciągu kilku minut otrzymać wstępną decyzję kredytową.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu