Podłoga w domowych salach fitness

Jeśli jesteśmy fanami sportów nic nie sprawi nam większej przyjemności niż domowa siłownia. Oprócz doboru odpowiedniego sprzętu liczy się także komfort jej użytkowania. Ten bez wątpienia zapewni nam m.in. odpowiednia podłoga.Właściwie dobrane podłoże sprawi, że ćwiczenia aerobowe oraz siłowe będą dla nas przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Podłoga powinna być miękka, cicha i ciepła. Właśnie takie cechy posiada korek, z którego wykonywane są podłogi TOLRYS. Bez wątpienia większy komfort odczujemy gimnastykując się na podłodze korkowej niż drewnianej. Jest to możliwe, ponieważ TORLYS CORK jest bardzo elastyczny. Podczas uprawiania aerobiku nasze stawy w mniejszym stopniu będą narażone na urazy.

Korek to również materiał odporny na uszkodzenia. W praktyce oznacza to, że nie ulegnie zniszczeniu pod ciężarem maszyn siłowych, czy bieżni. Poszczególne deski łączone są systemem zamków, który zapewnia stabilność. Ponadto istnieje możliwość trzykrotnego demontażu i ponownego ułożenia podłogi z zachowaniem gwarancji na szczelność połączenia płytek korkowych. Zaletą podłóg TORLYS CORK jest możliwość wymiany uszkodzonej deski z każdego miejsca bez konieczności demontażu całej podłogi. Sprawdzi się to w sytuacji, kiedy niezabezpieczony sprzęt spadnie na posadzkę.

Siłownia powinna być miejscem bezpiecznym i komfortowym. Wtedy czas w niej spędzony będzie prawdziwą radością, a my nawet nie zauważymy kiedy pozbędziemy się zbędnych kilogramów.

źródło/autor: TORLYS CORK

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu