Osiem nowych domen w ofercie premium.pl

Giełda domen premium.pl rozszerzyła swoją dotychczasową ofertę rejestracji adresów WWW. Oprócz krajowej końcówki .PL klienci serwisu będą mieli możliwość zarejestrowania adresów w popularnych domenach funkcjonalnych i regionalnych .EU, .COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ, .CO i .TV.

Wprowadzone zmiany dają znacznie szersze możliwości inwestorom domenowym działającym w serwisie premium.pl. Dzięki nim będą oni w stanie rozwinąć swoje portfolio o nowe adresy międzynarodowe, które mogą być sprzedane zarówno w Polsce jak i za granicą. Serwis premium.pl wcześniej umożliwiał rejestracje jedynie polskiej domeny krajowej. W tym segmencie już w pierwszym kwartale funkcjonowania trafił do grona 10 największych rejestratorów domeny .PL, jak wynika z raportu NASK Q1 2011.

 

– „Udostępnienie nowych domen w premium.pl to kolejny krok w dynamicznym rozwoju serwisu. Po sukcesach w wynikach rejestracji i przechwytywania adresów w obrębie domeny .PL przyszedł czas na międzynarodowe domeny. Dzięki temu oferta premium.pl jeszcze lepiej odpowiada coraz szerszym zainteresowaniom polskich domeniarzy“ – mówi Przemysław Bojczuk, właściciel premium.pl.

W premium.pl można zarejestrować obecnie dziewięć różnych domen generycznych najwyższego rzędu. Wszystkie adresy będą podlegać rozbudowanym funkcjom kupna i sprzedaży oraz transferu z i do serwisu premium.pl.

Cennik nowych domen w większości utrzymany jest na poziomie 30 zł za rejestrację i 40 zł za przedłużenie (dotyczy to domen .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG). Europejską domenę .EU będzie można zarejestrować za 20 zł, kolumbijską domenę .CO uznawaną za następcę adresów .COM za 79 zł, a domenę .TV za 149 zł. Firma zapowiada również możliwość rejestracji domen w pakietach hurtowych.

źródło/autor: premium.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu