Magdalena Surowiec Prezesem Zarządu Adv.pl

Od maja 2011 roku funkcję Prezes Zarządu agencji interaktywnej Adv.pl – należącej do Grupy ADV – przejęła Magdalena Surowiec, która zastąpiła na tym stanowisku Rafała Dziedzica.

Magdalena Surowiec już w kwietniu 2010 roku objęła stanowisko CEO w agencji. Z kolei w maju 2011 roku przejęła funkcję Rafała Dziedzica, który aktualnie odpowiedzialny będzie między innymi za rozwój obszaru New Business w ramach Adv.pl.

W skład zarządu spółki Adv.pl wchodzą:

  • Magdalena Surowiec, Prezes Zarządu Adv.pl
  • Beata Turlejska-Zduńczyk, Wiceprezes Zarządu Adv.pl
  • Kamila Karpińska, Członek Zarządu Adv.pl

Nowa Prezes Zarządu związana jest z Adv.pl od ponad 10 lat. Magdalena Surowiec w tym okresie pełniła m.in. stanowisko Pełnomocnikiem Zarządu d.s. Systemu Zarządzania Jakością. Jako Project Manager Director, zarządzała również projektami realizowanymi przez Adv.pl na rzecz kluczowych klientów agencji oraz odpowiadała za stworzenie i rozwój zespołu Project Managerów. W swojej karierze zawodowej Magdalena Surowiec pełniła także funkcję Production and Creation Department Director w ramach struktury Adv.pl.

„10 lat pracy w Adv.pl dały mi możliwość bieżącego obserwowania procesów agencji i ich usprawniania. Wejście do Zarządu firmy to kolejne wyzwanie. Będąc równocześnie Dyrektor Zarządzającą, mam możliwość szerszego spojrzenia na wiele spraw. Z Beatą Turlejską-Zduńczyk, która także wyszła do nowego Zarządu i równocześnie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży, jesteśmy w trakcie wprowadzania nowej polityki biznesowej Adv.pl opartej przede wszystkim na kreacji, silnej strategii i nowych technologiach” – mówi Magdalena Surowiec, Prezes Zarządu Adv.pl.

Konrad Pankiewicz, Wiceprezes Grupy ADV – w skład której wchodzi Adv.pl – i dotychczasowy Wiceprezes agencji pozytywnie komentuje zachodzące w spółce zmiany – „Po kwietniowym debiucie Grupy ADV na warszawskiej giełdzie zobowiązany jestem do przekierowania swego zaangażowania przede wszystkim na rozwój Grupy, zarówno na rynku kapitałowym, jak też w aspekcie czysto biznesowym. Nie rozstaję się jednak z agencją – choćby ze względu na powiązania organizacyjno-projektowe oraz finansowe Adv.pl z Grupą ADV, dlatego zamierzam aktywnie wspierać nowy Zarząd, dzieląc się swoimi doświadczeniami. Magdalena Surowiec, Beata Turlejska-Zduńczyk i Kamila Karpińska to silny, odpowiedzialny zespół, który już teraz świetnie realizuje kluczowe założenia oraz cele spółki”.

Adv.pl to agencja interaktywna specjalizująca się w komunikacji e-marketingowej. Firma oferuje nowoczesne usługi oraz produkty skutecznie wspierające zarządzanie informacją marketingową. Adv.pl jako jedyna firma w Polsce dostarcza zaawansowane rozwiązania typu Augmented Reality (rozszerzona rzeczywistość).

źródło/autor: Grupa ADV

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu