Cursor S.A. organizuje konkurs dla Nałęczowianki w sieci sklepów Carrefour

Cursor – spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, oferująca rozwiązania outsourcingowe w zakresie procesów sprzedaży i marketingu – realizuje konkurs konsumencki dla marki Nałęczowianka. Kampania organizowana będzie w sieci sklepów Carrefour na terenie całej Polski. Cursor S.A. został wybrany w drodze konkursu ofert na organizację działań z zakresu „tailor made” (dopasowany do konkretnych potrzeb).

W ramach umowy Cursor S.A. odpowiedzialny jest za logistykę, kompleksową obsługę promocji oraz kreację materiałów POS wykorzystywanych w projekcie. Konkurs Nałęczowianki rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 13 czerwca 2011.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • Zakupić dwie dowolne zgrzewki Nałęczowianki;
  • Wysłać sms-a pod numer 70120 (koszt sms-a 0,50zł netto/0,62zł brutto) o treści „Naleczowianka” jak najbliżej po pełnej godzinie.

Codziennie do wygrania jest popularny model roweru Giant – Revel 4 z roku modelowego 2011 oraz bony na zakupy w sieci Carrefour. Łącznie do wygrania jest aż 78 nagród.

„Spółka Cursor  na rzecz marki Nałęczowianka pracuje od stycznia 2007. Do tej pory organizowaliśmy  głównie działania promocyjne, takie jak samplingi. Ogromnie cieszymy się, że po raz kolejny właściciel Nałęczowianki zaufał naszej firmie i tym razem powierzył nam realizację konkursu. Mamy nadzieję, że akcja spotka się z dużym zainteresowaniem konsumentów” – powiedział Artur Wojtaszek, Prezes Zarządu Cursor S.A.

Cursor S.A. specjalizuje sie w projektowaniu i realizacji złożonych procesów sprzedażowych, zarządzaniu zasobami ludzkimi w zakresie organizacji zespołów handlowych, merchandisingu oraz wsparcia promocyjnego. Zarządza największymi w Polsce centrami logistycznymi dedykowanymi magazynowaniu i dystrybucji materiałów wsparcia sprzedaży. W 2009 roku spółka poszerzyła swoje kompetencje o obsługę programów lojalnościowych, sklepów internetowych oraz projekty co-packingowe. Dysponuje rozbudowaną siecią kilku tysięcy pracowników terenowych oraz zapleczem biurowym w 24 miastach na terenie Polski. Obsługuje ponad 200 klientów z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej. Dynamikę wzrostu zawdzięcza wyspecjalizowanemu działowi obsługi Klienta, wprowadzaniu do swojej oferty komplementarnych usług oraz rozwojowi współpracy z pozyskiwanymi w trakcie działalności partnerami biznesowymi.

Outsourcing Experts (OEX) – jeden z największych podmiotów działających na rynku usług outsourcingowych w Polsce specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług z zakresu BPO. Głównym celem Outsourcing Experts będzie zwiększenie potencjału Grupy przez specjalizację w poszczególnych segmentach rynku usług outsourcingowych, oferowanie klientom możliwości korzystania ze zintegrowanych rozwiązań oraz wykorzystanie efektu synergii między spółkami wchodzącymi w jej skład.

źródło/autor: Outsourcing Experts

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu