XX Dni Niepołomic okiem kamery

CBC Film Productions przygotowało serię reportaży z trzydniowych obchodów XX Dni Niepołomic.

XX Dni Niepołomic odbyły się w dniach 27-29 maja 2011 roku. W ramach trzydniowego festynu wystąpił zespół Kult, Grzegorz Turnau i Kasia Kowalska. Poza koncertami organizatorzy przygotowali dla mieszkańców zawody sportowe (turniej tenisa ziemnego, piłki nożnej, minikoszykówki itp.), spotkania z poetami, liczne spektakle teatralne, występy grup tanecznych, pokazy sztuki walki oraz wystawy towarzyszące: „Niepołomice w trójwymiarze”, „Niepołomice przez pryzmat Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji”.

Imprezy w ramach XX Dnia Niepołomic odbywały się w różnych częściach miasta od godziny 10 do późnych godzin wieczornych, adresowane były zarówno do starszych, jak i młodszych mieszkańców Niepołomic.

– Reportaże z dni Niepołomic poprzedzone były relacją live z ich otwarcia. Organizatorom zależało, by imprezę mogli oglądnąć Ci, którzy nie mogli zjawić się na miejscu. Chcieliśmy pokazać mieszkańcom – nie tylko Niepołomic, ale całego województwa – rozmach jubileuszowych obchodów. Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić reportaż na trzy części, by każdy z widzów mógł przekonać się jak Niepołomiczanie bawili się dzień po dniu – mówi Wiktor W. Kammer, szef agencji filmowej CBC Film Productions.

Relacje można oglądać na kanale Niepołomic: www.tv.niepolomice.eu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu