Wystartował AdFun – nowy projekt IDMnet

Wystartował nowy projekt IDMnet – AdFun. Jego głównym celem jest zaoferowanie klientom zintegrowanej komunikacji marketingowej, bazującej na zaangażowaniu, interakcji, rozrywce. Podstawą działań, realizowanych przez AdFun, jest aspekt afektywny – emocje. Za projekt odpowiada Joanna Głuskowska – z-ca dyrektora działu agencyjnego IDMnet.

AdFun skierowany jest do marketerów, którzy chcą w ciekawy, niestandardowy sposób dotrzeć do potencjalnych klientów, prowadząc działania, bazujące na pozytywnych emocjach i elemencie zabawy. AdFun to przede wszystkim niestandardowe i zindywidualizowane podejście do każdego projektu. W ofercie znajdują się dedykowane rozwiązania, wykorzystujące połączenie narzędzi takich jak: rich media, advergaming, social media, reklama dynamiczna w grach, targetowanie behawioralne, video w sieci i kontent marketing, pozwalające na efektywną realizację celów komunikacyjnych i marketingowych klientów. Ważnym aspektem projektu jest wykorzystanie potencjału Grupy ZPR na rynku rozrywki i oferowanie akcji cross-mediowych, łączących działania w Internecie, prasie i na antenie radiowej.

„Współczesna teoria komunikowania masowego zwraca uwagę na to, że ludzie korzystają z mediów świadomie, w celu zaspokojenia określonych potrzeb. Jedną z nich jest poszukiwanie rozrywki. Właśnie na wykorzystaniu tej potrzeby w komunikacji marketingowej skupi się AdFun. Mitem jest to, że rozrywka jest wyłącznie dla młodych. Od nich się tylko zaczyna… Poprzez rozrywkę jesteśmy w stanie wciągnąć w interakcję każdego. Nie ograniczamy się do wybranych grup wiekowych, nie ograniczamy się do branż, jedynym, co nas ogranicza, jest nasza wyobraźnia.” powiedziała Joanna Głuskowska szefowa projektu.

Do obsługi projektu wydelegowane zostały osoby z zespołu IDMnet, które będą rozwijać ofertę w okresie wprowadzenia AdFun na rynek. Z czasem planowane jest zatrudnienie nowych pracowników, którzy wzmocnią zespół AdFun. Więcej informacji o projekcie można uzyskać w serwisie internetowym Adfun.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu