SkyPlay.pl – cenowa i jakościowa rewolucja na polskim rynku gier mobilnych

Ruszył SkyPlay.pl – nowy serwis internetowy oferujący gry na komórkę o 25% taniej niż inne sklepy, a także unikalną na polskim rynku możliwość zwrotu pieniędzy za zakupioną grę. Jest to możliwe dzięki pełnej integracji serwisu z platformą płatności mobilnych SkyCash.

SkyCash wprowadza SkyPlay.pl, kolejne rozwiązanie skierowane do miłośników gier na komórkę. Dotychczas firma uruchomiła współpracę na podobnej zasadzie z Mobila.pl, największą kolekcją gadżetów na komórkę w Polsce. SkyPlay.pl to bogaty zbiór starannie wyselekcjonowanych gier na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Java i Android. Każdy z kilkudziesięciu pogrupowanych gatunkowo tytułów został opatrzony krótkim opisem, kolorowymi zdjęciami oraz informacją na temat obsługiwanych modeli telefonów. Tym, co zdecydowanie wyróżnia SkyPlay na tle innych serwisów z grami jest pełna integracja z popularną na polskim rynku platformą płatności mobilnych SkyCash. Dzięki temu użytkownicy systemu mogą zaoszczędzić na każdym zakupie do 25 proc. ceny rynkowej gier.

Kolejna nowość, jaką przynosi SkyPlay.pl to całkowity brak ryzyka nieudanej inwestycji w grę, czego entuzjaści mobilnej rozrywki doświadczyli niezliczoną ilość razy. – Unikalną cechą SkyPlay jest automatyczne zwracanie pieniędzy w przypadku, kiedy gra nie jest kompatybilna z modelem telefonu użytkownika. Taka funkcjonalność – swoista „gwarancja satysfakcji” – możliwa jest dzięki SkyCash – mówi Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. –Dotychczasowe technologie nie dają użytkownikowi szansy na zwrot środków.

Kupowanie gier w SkyPlay.pl jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, a następnie wpisać numer i kod wybranego tytułu. Kolejny, i zarazem ostatni, krok to zatwierdzenie transakcji indywidualnym kodem PIN. Bezpośrednio po wykonaniu tych czynności na numer telefonu użytkownika wysłany zostanie SMS z linkiem do pobrania gry. Część gier można kupić także bezpośrednio w samej aplikacji SkyCash, co jeszcze bardziej przybliża miłośnikom komórkowej rozrywki ich ulubione gry.

Do płacenia z wykorzystaniem SkyCash potrzebny jest telefon z dostępem do Internetu. System jest niezależny od operatorów GSM i działa na większości telefonów używanych obecnie na polskim rynku.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu