Przejdź do treści

Poznajomosci.pl pomaga spełniać dziecięce marzenia

W Dzień Dziecka wszystkie, nawet najbardziej skrywane, marzenia mogą się spełnić. Platforma „poznajomosci.pl” – zarządzana przez Iweii.com, spółkę z Grupy ADV – zaskoczy swoją ofertą nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Każdy, kto zechce zrobić niespodziankę swoim najbliższym i kupi upominek u rekomendowanych partnerów „poznajomosci.pl”, otrzyma częściowy zwrot gotówki. Czasu zostało już niewiele, więc warto się spieszyć. Szczegóły dostępne są na stronie www.poznajomosci.pl.

Partnerzy popularnej wśród internautów platformy „poznajomosci.pl” – między innymi: Empik.com, Świat Apple, Awans, Agito.pl, Nokia, Komputronik i 250 innych sklepów internetowych – oferują atrakcyjne produkty, wśród których nie zabraknie lubianych przez dzieci: gier, książek, płyt i sprzętu multimedialnego. Dzień Dziecka to również doskonała okazja, by sprawić swoim pociechom niecodzienny prezent – w serwisie „poznajomosci.pl” znaleźć można iPody, iPady oraz iPhony czy konsole do gier i sprzęt sportowy w niezwykle atrakcyjnych cenach, z dodatkową – niespotykaną na rynku opcją – zwrotu w formie gotówkowej części środków wydanych na zakupy.

Jak zapewnia Konrad Pankiewicz, wiceprezes Grupy ADV – „Platforma poznajomosci.pl to jedyne tak magiczne miejsce w sieci, gdzie Dzień Dziecka może trwać nieprzerwanie cały rok. Idea jest prosta – kupując upominek dziecku, każdy dorosły również otrzymuje prezent w postaci zwrotu gotówki, stanowiącej część kwoty zakupu. Dodatkowo, bez względu na okoliczności, polecając zakupy znajomym można liczyć na kolejne premie gotówkowe. W programie poznajomosci.pl nie ma żadnych ograniczeń”.

Poznajomosci.pl to jedyna w Polsce platforma, która oferuje ponad 650 tys. produktów i usług ze zwrotem gotówki dokonywanym przelewem na konto bankowe. Unikatowa koncepcja platformy „poznajomosci.pl” – wdrożonej przez spółkę Iweii.com z Grupy ADV – umożliwia internautom łatwy, wygodny i szybki dostęp z jednego miejsca w sieci do szerokiej oferty największych sklepów internetowych, gwarantując jednocześnie premię gotówkową za każdy dokonany zakup. Dodatkowo, użytkownicy „poznajomosci.pl” zarabiają każdorazowo przy zakupie przez ich znajomych, zarekomendowanych przez nich produktów i usług.

Serwis oferuje produkty i usługi możliwie najszerszej liczby partnerów w najważniejszych kategoriach produktowych rynku on-line, w tym: finanse osobiste, ubezpieczenia (majątkowe i na życie), turystyka, sport i rekreacja, zdrowie i uroda, multimedia, RTV i AGD, elektronika, książki, motoryzacja, odzież oraz dom i ogród.

źródło/autor: Grupa ADV