Przejdź do treści

Nowa restauracja azjatycka w Centrum Handlowym Osowa

Zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa wzbogaciło swoją ofertę gastronomiczną. Klienci galerii mogą zasmakować azjatyckich specjałów w orientalnej restauracji Zen Thai. Nowy lokal został otwarty pod koniec maja 2011 roku.

Restauracja Zen Thai serwuje aromatyczne potrawy, w których słodkie smaki mieszają się z goryczą świeżego imbiru i zapachem trawy cytrynowej. W menu znajduje się prawie 40 różnorodnych potraw takich jak kaczka yang w czerwonym curry, krewetki pikantne w sosie sojowym czy pieczony kurczak z warzywami z patelni w sosie azjatyckim.

„Poszerzanie oferty restauracyjnej centrum to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów. Chcemy, aby czuli się u nas komfortowo, dlatego rozszerzamy nie tylko naszą ofertę handlową, ale także gastronomiczną. Bogata karta dań nowej restauracji Zen Thai to uczta dla zmysłów, która z pewnością zaspokoi podniebienia wielbicieli orientalnych smaków” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

To pierwsza restauracja sieci Zen Thai w Trójmieście. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 67 m². Czynny jest codziennie w godzinach otwarcia Centrum (poniedziałek – sobota od 9:00 do 21:00, niedziela od 9.00 do 20.00).