NESVITA zaprasza na egzotyczne śniadanie

Tagi:

Za oknami wakacyjna pogoda, a do wymarzonego urlopu jeszcze daleko. Na szczęście owsianka NESVITA jest jak bilet w egzotyczne zakątki. Na lato Nestlé wprowadza limitowaną edycję płatków owsianych NESVITA o smaku ananasa z mlekiem i papai z mlekiem. Dzięki nim będzie można poczuć cudowną atmosferę tropików każdego ranka.

Czy wiecie, że nazwa ananas pochodzi od indyjskiego słowa nana, oznaczającego zapach? A czy wiecie, że ten aromatyczny i soczysty owoc znajdziecie w pysznych płatkach owsianych NESVITA? Tak! Od teraz śniadanie będzie pachniało orzeźwiającym ananasem, by dostarczyć energii na cały dzień!

Polska tradycyjna owsianka i egzotyczna papaja to na pewno nie mezalians. Pasują do siebie doskonale, tworząc śniadanie, dla którego aż chce się wstawać z łóżka. Słodka i delikatna papaja oraz pożywne mleko to zdrowa kompozycja, pobudzająca nas do życia już od samego rana.

Pożywne, lekkie, pyszne i szybkie w przygotowaniu – to cechy idealnego śniadania. Takie są właśnie płatki owsiane NESVITA. Pożywne, ponieważ zawierają pełne ziarno, które jest źródłem błonnika, dającego poczucie sytości na dłużej. Lekkie, dzięki dużej zawartości owoców. Pyszne, ponieważ połączenie soczystych i słodkich owoców z mlekiem gwarantuje niezwykłe doznania smakowe. Przygotowanie płatków owsianych NESVITA jest także szybkie i proste – wystarczy wsypać zawartość saszetki do miseczki i zalać wrzątkiem lub gorącym mlekiem. Czy można lepiej zacząć dzień?

Tak wspaniale można zacząć dzień nie tylko we własnej kuchni. Dzięki wygodnym, jednoporcjowym saszetkom płatki owsiane NESVITA są idealnym rozwiązaniem na śniadanie poza domem. Polacy coraz częściej zabierają swoją ulubioną owsiankę do pracy, szkoły, na uczelnię i wyjazdy, o czym świadczy wzrastająca sprzedaż płatków.

Na opakowaniu płatków owsianych NESVITA, firma Nestlé umieściła KOMPAS ŻYWIENIOWY®, który zawiera informacje o zawartości składników odżywczych, potrzebne do skomponowania zbilansowanej diety. Na przedzie każdej saszetki płatków umieszczono również wskaźnik GDA informujący o zalecanym dziennym spożyciu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu