Przejdź do treści

FilesTube.com podpisało umowę z Evolution Media Net

FilesTube.com, wyszukiwarka plików multimedialnych i jeden z najlepiej rozpoznawalnych zagranicą polskich serwisów, podpisał umowę z siecią Evolution Media Net. W ramach współpracy sieć będzie realizować kampanie reklamowe w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

FilesTube.com to jeden z najbardziej znanych zagranicą serwisów „made in Poland”. Wyszukiwarka przeszukuje zasoby Internetu pod kątem wideo, plików muzycznych czy gier i jest bardzo popularna wśród zagranicznych internautów. Oto niektóre wyniki miesięcznej oglądalności dla poszczególnych krajów: USA 19 500 000 uu (unikalni użytkownicy), Indie 11 000 000 uu, Niemcy 6 500 000 uu, Wielka Brytania 5 500 000 uu, Polska 2 900 000 uu. Każdego miesiąca z serwisu korzysta ponad 84 mln użytkowników z całego świata, a liczba generowanych odsłon przekracza 550 mln (dane na podstawie Google Analytics).

Dla sieci Evolution Media Net współpraca z FilesTube.com oznacza między innymi możliwość realizacji kampanii o międzynarodowym zasięgu oraz rozpoczęcie działań reklamowych z zagranicznymi firmami. Umowa pozwala sieci na sprzedaż reklam w Polsce, a także – dzięki sieciom stowarzyszonym z Evolution Media Net – w takich krajach jak Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia i Turcja. Reklamodawcy zainteresowani obecnością na FilesTube.com będą mieli do dyspozycji wszystkie formaty używane przez sieć, włącznie z ostatnio wprowadzoną reklamą wideo.

FilesTube.com to duży, międzynarodowy wydawca i bardzo dobra marka. Na starcie naszej działalności deklarowaliśmy, że interesuje nas nie tylko rodzimy rynek, ale będziemy budować swoją pozycję także poza granicami Polski. I to robimy. – powiedział Maciej Mincer, CEO sieci Evolution Media Net.

Wyszukiwarka plików multimedialnych stworzona została przez firmę Red Sky, której współwłaścicielem jest fundusz inwestycyjny Xevin Investment.

Więcej o ofercie na stronie:

www.evolutionmedia.pl