Przejdź do treści

W czerwcu 5 nowych premier serialowych i nowe pasmo horrorów

Tele5 w czerwcu 2011 roku wprowadzi do swojej ramówki kilka rozrywkowych nowości. Wśród nich między innymi amerykański serial komediowy „Głupek o poranku”. W ofercie programowej stacji nie zabraknie także premierowych filmów.

Widzowie stacji Tele5 mogą liczyć na kilka interesujących pozycji na czerwcowe wieczory, wśród nich seriale komediowe, kryminalne oraz programy własne. 1 czerwca będą miały premierę trzy seriale. Pierwszy z nich to amerykański serial rozrywkowy dla całej rodziny „To były wakacje!” (emisja: poniedziałek-piątek godz. 16:30). Materiały wykorzystane w programie to amatorskie filmy uwieczniające wolne chwile spędzane w odległych zakątkach świata. Zarejestrowane sceny pokazują spływ rwącą rzeką, pływanie z rekinami, dramatyczne safari i wiele innych interesujących wakacyjnych wydarzeń. Każda historyjka jest dobrze udokumentowana, autorzy opowiadają w jakiej sytuacji została nakręcona.

Drugi serial „Głupek o poranku” to historia praktykanta, który wykorzystuje jedyną w życiu okazję i po nagłym odejściu spikera prowadzącego popularny poranny program, zajmuje jego miejsce. Jego wysiłki, aby sprostać zadaniu, są tak nieudolne, że aż zabawne. Słuchacze doceniają specyficzne poczucie humoru i niespotykane nigdzie indziej metody prowadzenia audycji, dzięki czemu wyniki stacji szybko rosną. Główną rolę w serialu gra Lance Krall, znany amerykański komik. W pierwszym odcinku gośćmi specjalnymi są m.in. Kiefer Sutherland i Christopher Walken. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 22:05

Kolejna nowość to mroczny kanadyjski serial kryminalny „Gdzie diabeł mówi dobranoc” (emisja: poniedziałek-piątek godz. 22:35). Opowiada on historię brutalnych zbrodni i niewytłumaczalnych wydarzeń, które są codziennością w odległym miasteczku Rabbit Fall na północy Kanady. Mieszkańcy wierzą, że ich przyczyną są tajemnicze siły nie z tego świta. Policjantka Tara Wheaton, która została oddelegowana do pracy na prowincji, odrzuca z początku takie wyjaśnienia. Jednak kolejne śledztwa podważają jej przekonanie na ten temat.

Tele5 przygotowała także coś dla miłośników boksu i innych mieszanych sztuk walki (MMA). Spośród tysięcy rozegranych spotkań producenci serialu „Giganci nokautów” wybrali najbardziej spektakularne momenty sportowej rywalizacji, momenty, które często kończą cały pojedynek, ponad siedemset knockoutów z udziałem takich mistrzów boksu i MMA jak Mike Tyson, Oscar De La Hoya, Lennox Lewis. Premiera serialu w czwartek 02.06.11 o godzinie 23:40, emisja: poniedziałek-piątek godzina 23:15

Tego samego dnia będzie miał premierę serial obyczajowy „Fobia”. W każdym odcinku poznamy osobę, która cierpi na pewien rodzaj fobii. Otwarcie opowie ona o swoich lękach, o wpływie strachu na codzienne życie. Uczestnicy programu zdecydowani będą stawić czoła swoim fobiom. Przyjmą pomoc psychologów i terapeutów i zastosują się do ich zaleceń, starając się przezwyciężyć swoje ograniczenia, a ich wysiłki udokumentuje kamera. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 23:45.

Stały element ramówki stanowić będą produkcje Tele5. Przez cały czerwiec nadawane będą premierowe odcinki programów: Plusy dodatnie, plusy ujemne Tomasza Wołka, Lub Czasopisma oraz Auto-Fun2.

„W czerwcu trochę postraszymy naszych widzów: w piątki i soboty późnym wieczorem będziemy nadawać, w ramach nowego pasma, współczesne mocne horrory” – dodaje Piotr Borys, dyrektor programowy stacji.

źródło/autor: Tele5