Sobociński wyreżyseruje ESKA Music Awards 2011

Tegoroczną Galę Eska Music Awards 2011 wyreżyseruje Maciej Sobociński – uznany reżyser teatralny i telewizyjny oraz scenograf. Ostatnie efekty jego pracy można było zobaczyć podczas telewizyjnych show organizowanych wspólnie z TVP2 : Bydgoszcz Hit Festiwal 2010, Hity Na Czasie Płock 2010 oraz Sylwester z Dwójką w Łodzi 2010 oraz we Wrocławiu w 2011 roku.

Maciej Sobociński uznawany jest za jednego z najbardziej obiecujących polskich twórców teatralnych młodego pokolenia. Wielokrotnie nagradzany za swoje realizacje sceniczne na festiwalach w Polsce i zagranicą. Obok sukcesów związanych z teatrem, Sobociński z od lat powodzeniem realizuje przedsięwzięcia telewizyjne m.in. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej – Opole 2009 – Koncert Premier, Sylwester z Dwójką – Gwiezdna Odyseja 2009 – Łódź, Hity na czasie – Płock 2010, Bydgoszcz Hit Festiwal 2010, TVP 2 – Sylwester z Dwójką – Imperium Gwiazd – Wrocław.

Tegoroczna Gala EMA odbędzie się w sobotę 28 maja i będzie transmitowana na żywo przez TVP2. Podczas Gali wystąpią m.in. Skunk Anansie, Madcon, Alexis Jordan, Natalia Kills, Alexandra Stan, Ewa Farna, Afromental oraz wielu innych artystów polskich i zagranicznych.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu