Radio ZET z aplikacją na Androida

Radio ZET udostępniło bezpłatną aplikację przeznaczoną dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. To pierwsze wielofunkcyjne oprogramowanie radiowe na polskim rynku dedykowane jednej stacji. 

Po uruchomieniu aplikacji Radia ZET i pozostałych stacji należących do Grupy Eurozet na urządzenia firmy Apple przyszedł czas na Androida. Od dzisiaj (26 maja) użytkownicy korzystający z tego systemu operacyjnego mogą oficjalnie pobierać program umożliwiający słuchanie Radia ZET online, a także korzystać z licznych dodatkowych funkcji. Wśród nich najważniejsze to: możliwość słuchania ponad 20 popularnych internetowych kanałów muzycznych, dostęp do platformy wiadomości ZETnews i działanie w tle.

Aplikacja jest zintegrowana z Facebookiem. Za pomocą jednego kliknięcia można podzielić się ze znajomymi ciekawą informacją lub ulubioną piosenką. W zakładce Podcasty znajdują się archiwalne programy „Gość Radia ZET” oraz „7 Dzień Tygodnia”. Ponadto, użytkownik otrzymuje informacje o granych utworach, może je dodawać do ulubionych i skorzystać z funkcji budzika.

Radio ZET jest pierwszą komercyjną stacją radiową w Polsce, oferującą dedykowaną aplikację na Androida. Można ją pobrać bezpłatnie ze strony https://market.android.com. Trwają prace nad udostępnieniem androidowych aplikacji pozostałych stacji należących do Grupy Eurozet.

źródło/autor: Grupa Eurozet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu