Dzień otwarty na osiedlu Alpha w Ursusie

W związku z rozpoczęciem kolejnej fazy realizacji inwestycji, w sobotę, 4. czerwca RED Real Estate Development zaprasza na Dzień otwarty osiedla Alpha w Ursusie.

Jeśli szukasz okazji, przyjdź na Dzień otwarty osiedla Alpha realizowanego w kilku etapach w warszawskich Skoroszach. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą miały okazję zapoznać się ze szczegółami oferty specjalnej związanej z budową nowej fazy projektu, w której powstaną dwa kolejne budynki.

Podczas rozpoczętej właśnie przedsprzedaży inwestor oferuje system finansowania 10/90. Kupujący dokonują wpłaty 10 proc. wartości nieruchomości w ciągu 30 dni po podpisaniu umowy przedwstępnej, a 90 proc. sumy wpłacają dopiero przed odbiorem kluczy, który przewidziany jest w połowie 2013 roku. Na wszystkie mieszkania (do 75 mkw.) można zaciągnąć kredyt z dopłatą w ramach programu Rodzina na swoim.

W nowym etapie budowy osiedla powstanie 150 mieszkań. Będzie je można kupić w cenie już od 6800 zł. za metr kwadratowy. W ofercie dostępne są lokale o powierzchni od 33 mkw. Mieszkania 3 i 4 pokojowe o metrażu większym niż 70 mkw. będą miały imponujące tarasy. Na parterze budynków znajdą się lokale usługowe.

W czasie Dnia otwartego będzie można także zapoznać się z ofertą promocyjną, jaką zostały objęte teraz także mieszkania z poprzedniego etapu, które zostaną przekazane do użytkowania we wrześniu tego roku z półrocznym wyprzedzeniem niż wcześniej planowane. Specjalna oferta obowiązuje również na gotowe, oddane już mieszkania 3 i 4 pokojowe, które podlegają teraz indywidualnym negocjacjom.  

RED Real Estate Development serdecznie zaprasza do swojego biura sprzedaży przy ul. Skoroszewskiej 7 (200 m. od Alei Jerozolimskich) w sobotę 4. czerwca w godz. 9.00-16.00

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu