Przejdź do treści

Dni Dziecka w Blue City

Taneczne zabawy, wyścigi samochodowe, konkursy plastyczne, prawdziwy cyrk, a także liczne promocje w salonach – to atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotowało dla swoich najmłodszych klientów centrum handlowe Blue City. Obchody święta, czyli Dni Dziecka, rozpoczną się już w niedzielę 29 maja i potrwają do środy 1 czerwca.

Świętowanie rozpocznie szkoła tańca Egurrola Dance Kids, która już w niedzielę 29 maja przygotuje otwarte lekcje z udziałem swoich instruktorów. Zabiorą oni wszystkie dzieci w świat zabaw tanecznych, nauczą podstawowych kroków, opowiedzą historię każdego tańca i pokażą jego klimat. Od 12.00 do 17.00 wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w dowolnej technice. Ten wyjątkowy dzień dodatkowo urozmaicą pokazy dziecięcych mistrzów tańca w różnych stylach. Nie zabraknie również licznych konkursów i animacji tanecznych. Na dziecięcych policzkach zagoszczą nie tylko uśmiechy, ale i kolorowe makijaże, a szereg słodkich niespodzianek umili czas spędzony w Blue City.

Natomiast od niedzieli do środy wszystkie chętne dzieci będą mogły zmierzyć się na 3 różnych torach (gokartowym, Carrera i modeli zdalnie sterowanych) w ramach Minizawodów GP & ATA. Trzy osoby, które uzyskają najlepszy łączny czas, otrzymają w Dniu Dziecka medale i nagrody.

Nie zabraknie też atrakcji dla uzdolnionych plastycznie dzieciaków. Plac Zabaw Inca Play przygotował konkurs pt. „Wymarzony prezent na Dzień Dziecka”. 31 maja pod fontanną maluchy będą mogły stworzyć swoje prace, a najlepsza zostanie nagrodzona podczas imprezy 1 czerwca. Tego dnia Inca Play zaprasza także do siebie wszystkie dzieci na darmową zabawę z mnóstwem atrakcji, konkursów i nagród do wygrania.

Kulminacją obchodów będzie wielka impreza pod fontanną 1 czerwca, podczas której dzieciaki będą mogły m.in. podziwiać klownów i akrobatów z Cyrku Parada, tańczyć oraz ścigać się modelami zdalnie sterowanymi. Wtedy też zostaną rozstrzygnięte wszystkie wcześniejsze konkursy i zawody, trwające już od niedzieli. Start o godzinie 15.15.

Przy scenie swoją strefę zabaw urządzi sklep Kakadu. Będzie malowanie buziek i szalona zabawa. Na dodatek każdy, kto zakupi w salonie zestaw Małego Hodowcy (klatka, dowolne zwierzę + trzy dowolne artykuły), otrzyma 20 procent zniżki na prezent dla dziecka. Do strefy gier zaprosi również salon Graal, gdzie swoich sił będą mogły spróbować dzieci w wieku od 5 lat.

W Dzień Dziecka warto też będzie wstąpić do restauracji Bali Cafe, która z tej okazji przygotuje specjalne dziecięce menu i udekoruje swoje wnętrze mnóstwem balonów. Będą też konkursy z nagrodami. Natomiast salon obuwia Ambra od niedzieli do środy przewidział 30-procentową promocję na buciki i buty dziecięce.

źródło/autor: Blue City