Przejdź do treści

Wygraj weekend w Warszawie i bilety na koncert Joe Cockera

Marzy Ci się odprężający weekend w Warszawie, pełen relaksu i niezapomnianej zabawy? Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncert Joe Cockera i weekend w BEST WESTERN Hotel Felix!

Pamiętacie jeszcze takie przeboje jak „You Are So Beautiful” i „Summer in the City”? 10 sierpnia w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się długo oczekiwany koncert legendy muzyki rock i pop – Joe Cockera! Artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego charakterystyczny zachrypnięty głos jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w branży muzycznej. On sam, blisko już prawie 70 lat, zachwyca nim publiczność na całym świecie!

Biorąc udział w konkursie „Spędź weekend w Warszawie!” będziecie mieli okazję posłuchać go na żywo! Natomiast po koncercie, zostaniecie zaproszeni na kolację w hotelowej Restauracji Nova, na zabawę i darmowe drinki w Klubie After Five, a zwieńczeniem tego wieczoru będzie noc spędzona w BEST WESTERN Hotel Felix w Warszawie!

Wystarczy odwiedzić profil BEST WESTERN Hotel Felix na stronie www.facebook.com/BWHotelFelix, wejść w zakładkę konkursową i odpowiedzieć na pytanie, jak wyobrażasz sobie wymarzony weekend w Warszawie.

Konkurs trwa od 23 maja do 12 czerwca 2011 roku i rozgrywa się w trzech etapach! Co tydzień autor najlepszego zgłoszenia wygrywa weekend w Warszawie dla siebie i osoby towarzyszącej! Do dzieła!