Twórca LinkedIn w październiku w Polsce – rusza kolejna edycja e-nnovation

Grupa Allegro po raz drugi organizuje międzynarodowe spotkanie specjalistów biznesu internetowego. Konferencja „e-nnovation – more than experience” odbędzie się w dniach 20-21 października w Poznaniu. Pojawią się na niej twórcy takich internetowych sukcesów jak LinkedIn, sławy e-commerce z Europy i świata, doświadczeni przedsiębiorcy, innowatorzy e-biznesu, a także znani blogerzy.

Uczestnicy e-nnovation będą mieli okazję poznać sekrety największych przedsięwzięć internetowych, które ukształtowały globalny rynek e-commerce. Gościem konferencji będzie m.in. Eric Ly – współzałożyciel LinkedIn, najpopularniejszego społecznościowego serwisu biznesowego skupiającego ponad 100 mln użytkowników na całym świecie, który ostatnio debiutował na nowojorskiej giełdzie.

– LinkedIn to debiut na miarę Google, a my będziemy mogli zapytać osobiście jednego z jego twórców o przyczyny sukcesu – mówi Patryk Tryzubiak, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej Grupy Allegro. – Zależy nam, aby do Polski przyjechały sławy z e-commercowej ligi mistrzów – dodaje. Na konferencji pojawią się także czołowi specjaliści e-biznesu z kilkunastu krajów, którzy zaprezentują nowe technologie i rozwiązania usprawniające funkcjonowanie firm w obszarze biznesu internetowego.

– Pierwsza edycja konferencji, na której gościliśmy ponad 20 prelegentów i 500 uczestników z Polski i świata, utwierdziła nas w przekonaniu o silnej pozycji e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Patryk Tryzubiak z Grupy Allegro. – Dlatego organizujemy ją po raz kolejny i chcemy aby e-nnovation na stałe wpisało się w harmonogram europejskich spotkań branży biznesu internetowego – dodaje.

W tym roku organizatorzy planują zaprosić jeszcze więcej przedstawicieli e-biznesu z różnych krajów, nie tylko europejskich. Oprócz obecności sław z czołówki światowego e-commerce, silnym akcentem będzie networking. E-nnovation w trakcie dwóch dni konferencji stanie się platformą wymiany opinii i doświadczeń. Dając tym samym okazję do zdobycia wiedzy, przyjrzenia się dobrym praktykom w branży e-commerce, a także nawiązania nowych kontaktów czy powstania wspólnych inicjatyw internetowych.

Konferencja kierowana jest do osób zajmujących się e-biznesem – przedstawicieli branży z Europy Środkowo-Wschodniej, właścicieli sklepów internetowych, dostawców rozwiązań i technologii wspierających e-commerce, początkujących e-przedsiębiorców, inwestorów, blogerów. E-nnovation to także wartościowe spotkanie dla managerów odpowiedzialnych za rozwój i działalność firm w internecie, osób zajmujących się e-marketingiem i aktywnością w social media.

Konferencja odbywa się w dniach 20-21 października w Poznaniu. Spotkania będą prowadzone w języku polskim z symultanicznym tłumaczeniem na angielski.

Więcej informacji można uzyskać na stronie konferencji http://e-nnovation.pl/ oraz w serwisie facebook.com.

Organizatorem e-nnovation jest Grupa Allegro, do której należą 72 serwisy e-commerce w 16 krajach, głównie w Europie Środkowo-Wschodniej m.in.: na Ukrainie, Białorusi, Słowacji oraz w Czechach, Kazachstanie, Rumunii, Bułgarii, Rosji i Węgrzech.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu