Nowe słuchawki SteelSeries dla fanów Medal of Honor

Na polski rynek trafią wkrótce dwa najnowsze produkty firmy SteelSeries – słuchawki z mikrofonem 5Hv2 oraz Spectrum 5xb, ozdobione motywami z gry Medal of Honor i optymalnie dopasowane do specyfiki tego popularnego shootera.

Firma SteelSeries wprowadza na rynek słuchawki z mikrofonem, stworzone we współpracy z firmą Electronic Arts, producentem gry Medal of Honor. Model SteelSeries 5Hv2 Headset Medal of Honor Edition przeznaczony jest do współpracy z komputerami PC, zaś SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor Edition – z konsolą Xbox 360.

Nowe słuchawki są częścią popularnej serii produktów SteelSeries ozdobionych motywami z popularnych gier komputerowych – ich atutami są komponenty najwyższej jakości, doskonała ergonomia oraz innowacyjne rozwiązania producenta.

„Współpraca z zespołem EA była prawdziwą przyjemnością – wspólnie stworzyliśmy wspaniałe słuchawki dla PC i Xbox 360. Dzięki nim fani Medal of Honor będą mogli cieszyć się najwyższym komfortem i doskonałym dźwiękiem, co z pewnością przełoży się na ich osiągnięcia w grze” – powiedział Bruce Hawver, CEO SteelSeries.

W obydwu nowych urządzeniach zastosowano, znany z innych słuchawek, SteelSeries wysuwany mikrofon (który można wyciągnąć podczas gry, a później schować w lewej słuchawce). Co więcej – 5Hv2 i Spectrum 5xb można rozłożyć na trzy części, co znacznie ułatwia ich przechowywanie i transport. Atutem nowych modeli jest również doskonały, dostosowany do specyfiki gier komputerowych, dźwięk oraz miękkie, ergonomiczne wykończenie nauszników.

Dzięki SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor przed użytkownikami konsoli Xbox 360 otwierają się nowe możliwości. Gracze będą mogli bez problemu identyfikować źródło dźwięku (np. odgłos kroków lub wystrzałów), bez obawy, że wszystko zostanie zagłuszone przez dominujący, głęboki bas. Dołączony do zestawu AudioMixer umożliwia błyskawiczną zmianę parametrów dźwięku – na urządzeniu umieszczono też przycisk, pozwalający na szybki dostęp do funkcji LiveMix (dzięki której gracz może idealnie zestroić dźwięki z gry z rozmową z innymi graczami).

Słuchawki SteelSeries Spectrum 5xb Medal of Honor Edition oraz SteelSeries 5Hv2 Medal of Honor Edition pojawią się w sprzedaży w czerwcu. Cenę modelu 5xb ustalono na 99,99 euro, zaś 5Hv2 – na 74,99 euro.

Więcej informacji o urządzeniach znaleźć można na stronie http://www.steelseries.com/medalofhonor. Warto również zaglądać na profile SteelSeries w serwisach Facebook oraz Twitter – publikowane są tam m.in. najświeższe doniesienia o konkursach i promocjach dotyczących produktów firmy.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu