Przejdź do treści

Kolekcja Mebli Klose zaprasza na Arena Design 2011

Już w środę rozpoczyna się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich wielbicieli dobrego wzornictwa – arena DESIGN 2011.

1 arena DESIGN 2011, Top DesignW ramach tego festiwalu odbędzie się trzecia edycja konkursu Top Design, którego celem jest promocja najlepszych rozwiązań wzorniczych. Wśród tegorocznych finalistów są dwie komody z najnowszych linii Kolekcji Mebli Klose. Serdecznie zapraszamy do Poznania!

W dniach 25-28 maja w Poznaniu odbędzie się dedykowany współczesnemu wzornictwu i architekturze festiwal designu – Arena Design 2011. To prawdziwa platforma dialogu i współpracy dla projektantów oraz przedsiębiorców, jednocześnie ta wyjątkowa impreza umożliwia wszystkich zainteresowanym designem na najwyższym poziomie kontakt ze światowej sławy ekspertami w dziedzinie wzornictwa przemysłowego oraz najlepszymi polskimi rozwiązaniami wzorniczymi. Jedną z atrakcji festiwalu będzie konkurs Top Design Award 2011 – promujący doskonałe polskie wzornictwo na światowym poziomie. Wśród rozwiązań nominowanych do tytułu Top Design Award 2011 są dwie komody z najnowszych kolekcji marki Klose: komoda z linii K6 o wyjątkowym froncie, którego przestrzenna forma przywodzi na myśl skomplikowany labirynt oraz komoda z kolekcji K9 o oryginalnej, pofalowanej powierzchni czół szuflad.

Zachęcamy do odwiedzenia strefy Top Design i obejrzenia na stoisku konkursowym wystawy finalistów Top Design Award 2011.

Serdecznie zapraszamy:

MTP, Arena Design 2011

Strefa Top Design

Poznań