Przejdź do treści

Promocje z okazji 10-lecia HaloNet

Tagi:

„3×10” oraz dodatkowe zasilenia konta HaloNet za doładowanie poprzez mTRANSFER to promocje, które przygotowała firma Tartel z okazji 10-lecia marki HaloNet.

1 HaloNetW maju br. mija 10 lat od rejestracji marki HaloNet. Jej pierwszym i długoletnim właścicielem była firma ZigZag Sp. z o.o. z Warszawy. W czerwcu zeszłego roku prawa do marki i tym samym usługi telefonii internetowej przejęła firma Tartel Sp. z o.o. konsolidując swoją ówczesną usługę o nazwie Tartel z HaloNet i nadając jej nazwę HaloNet*.
Z okazji okrągłej rocznicy HaloNet przygotował dla swoich użytkowników dwie atrakcyjne promocje obowiązujące przez 10 dni, od 25 maja do 03 czerwca br. 
W podanym terminie przez 10 godzin tj. od 21:00 do 7:00 będzie można wykonywać tańsze połączenia na telefony stacjonarne do 10 określonych krajów. Promocją objęte są następujące kierunki: Polska, Niemcy, Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Szwecja, Hiszpania, Włochy i Kanada. Stawki za minutę rozmowy, w porównaniu do obowiązującego cennika HaloNet zostały obniżone, w zależności od kraju od 1 do 3 groszy. W promocji „3×10” minuta rozmowy do Niemiec lub Polski kosztuje tylko 5 groszy a do Kanady zaledwie 3 grosze.
Druga z promocji realizowana wspólnie z mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA dotyczy doładowań konta HaloNet za pomocą systemu płatności mTRANSFER. Każde takie doładowanie będzie premiowane dodatkowym zasileniem konta HaloNet. Wpłacający wzbogaci się o kwotę odpowiadającą 10% kwoty doładowania. Doładowania można realizować poprzez panel użytkownika HaloNet i/lub poprzez stronę internetową mBanku.
Szczegóły dotyczące obu promocji można znaleźć na stronie www.halonet.pl w zakładce „Promocje HaloNet”.

2 HaloNet*- HaloNet oferuje swoim klientom tanie i wysokiej jakości połączenia telefoniczne, realizowane w oparciu o technologię VoIP. Sprzęt za pomocą, którego można korzystać z telefonii internetowej jest dostępny w sklepie internetowym HaloNet. Operator proponuje: 
bramki voip i telefony voip w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy obecnie dokonany zakup jest premiowany 100 minutami rozmów oraz darmowym numerem telefonu.
Ponadto użytkownicy HaloNet mogą prowadzić między sobą darmowe rozmowy , bez ograniczeń czasowych. Jedynym warunkiem jest posiadanie numeru w HaloNet, którego koszt wynosi od 1 zł z VAT / na rok (cena jest zależna od strefy numerycznej). Przydatną opcją oferowaną w ramach usługi jest fax internetowy, który pozwala wysyłać i odbierać dokumenty faksowe poprzez sieć internet. Wszystkie opcje HaloNet są dostępne bez konieczności płacenia abonamentu ani podpisywania jakiejkolwiek umowy.