Przejdź do treści

Nowości rynkowe firmy AMOS

Na rynku dostępne są już dwa nowe produkty firmy AMOS. Pierwszym jest Jelly Deco, wyjątkowa farba dekoracyjna o żelowej konsystencji, która po wyschnięciu pozostaje wypukła. Druga nowość to Glitter Powder, dobrze znany sypki brokat, ale w zupełnie nowym aplikatorze w kształcie solniczki.

Farby dekoracyjne Jelly Deco firmy AMOS pojawiają się na polskim rynku pierwszy raz. Mają gęstą, żelową konsystencje, łatwo przylepiają się do większości powierzchni, a po wyschnięciu pozostają wypukłe i są wodoodporne. W zestawie jest sześć aplikatorów-buteleczek w różnych kolorach. Jelly Deco przeznaczone są do tworzenia ozdób, dekoracji, biżuterii i różnych prac plastycznych. Przeznaczone są głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Drugą nowością wprowadzoną na rynek jest sypki brokat Glitter Powder. Po raz pierwszy produkt ten dostępny jest w formie solniczki, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i precyzyjna. Wystarczy „namalować” wzór za pomocą bezbarwnego kleju i posypać brokatem. Glitter Powder można łączyć z innym produktami firmy AMOS, na przykład z farbami witrażowymi czy Ciasto-Plasto.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Amos w Polsce jest firma KW Trade. Więcej o linii kreatywnych produktów dla dzieci marki Amos na stronie:

www.ciastoplasto.pl