Przejdź do treści

W Katowicach ruszają kolejne e-delikatesy Bomi

Od 19 maja klienci katowickiego Bomi i siedmiu miast z największej aglomeracji śląskiej mogą zamówić swoje ulubione produkty w sieci. Internetowy sklep a.pl współpracujący z delikatesami Bomi w al. W. Roździeńskiego 97 w Katowicach właśnie rozpoczął swoją działalność. To kolejny już e-sklep, który firma uruchomiła w przeciągu ostatnich miesięcy.  

– Podczas minionych sześciu miesięcy dzięki połączeniu sił z Bomi otworzyliśmy aż cztery nowe e-sklepy, w których klienci mogę kupić produkty dostępne w sieci słynnych delikatesów. Z naszych wstępnych analiz wynika, że zwolenników tej formy robienia zakupów spożywczych przybywa. Stąd, zdecydowaliśmy się otworzyć kolejny internetowy sklep, tym razem dla mieszkańców Katowic – komentuje Grzegorz Bielecki, Wiceprezes Zarządu A.pl Internet S.A.

Popularność zakupów codziennych produktów w sklepach internetowych potwierdzają badania. Z jednego z ostatnich raportów branżowych wynika, że w skali roku rynek e-grocery rośnie w granicach 20-30 proc. Polacy chętnie wrzucają zakupy do e-koszyków, gdyż w ten sposób oszczędzają czas. Poza tym, jest to wygodne. Zamówienie trafia prosto do naszego domu lub w inne wyznaczone miejsce, a zakupów można dokonać w dowolnej porze dnia i nocy.

 – Trudno wyobrazić sobie dalsze wzmacnianie pozycji Bomi bez wyraźnego zaznaczenia obecności w sieci. Stąd, w ciągu pierwszego kwartału 2011 roku uruchomiliśmy już trzy e-sklepy, a w planach do końca tego roku mamy kolejne, między innymi w Białymstoku i Szczecinie – zaznacza Marek Romanowski Prezes Grupy Kapitałowej Bomi S.A.

Sklep Bomi w sieci dzięki współpracy z a.pl, proponuje swoim klientom szeroki wybór towarów oraz najwyższe standardy obsługi. Konsumenci mają do dyspozycji około 13 000 artykułów. W ofercie e-delikatesów znalazło się wiele wyjątkowych produktów, takich jak małże w białym winie czy krewetki, a także luksusowe oliwy oraz szeroki asortyment aromatycznych kaw i herbat.

W e-biznesie szczególnie istotna jest dbałość o jakość dostarczanych produktów. Dlatego system dystrybucji delikatesów a.pl jest oparty na własnym transporcie. Samochody posiadają urządzenia chłodnicze i lodówki do przewożenia szybko psujących się artykułów spożywczych. Klienci mogą więc być pewni, że zawsze otrzymają świeży zamówiony przez siebie towar. Zapłacić w delikatesach internetowych A.pl będzie można gotówką lub kartą przy odbiorze, za pomocą płatności internetowej oraz kartą bezpośrednio przy zamawianiu na stronie www.

źródło/autor: A.pl