Przejdź do treści

Unicorn Media dla Fachowcy.pl

Agencja Unicorn Media nawiązała współpracę z Fachowcy.pl Ventures S.A. – właścicielem portalu zbierającym społeczność firm z sektora MSP wraz z opiniami o ich usługach i produktach. W ramach podpisanej umowy agencja poprowadzi działania IR, wspierając debiut spółki na alternatywnym rynku NewConnect. Umowa została podpisana na 3 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.

Platforma internetowa Fachowcy.pl skierowana jest do firm z sektora MŚP, jak również do odbiorców indywidualnych. Serwis skupia osoby poszukujące usługodawców z potencjalnymi wykonawcami. Cechą wyróżniającą portal jest możliwość dokonywania oceny jakości świadczonych usług przez jego użytkowników. Dodatkowo Fachowcy.pl oferują prezentację danych firm oraz ich ofert, usługi reklamowe, a także usługi doradcze w obszarze marketingu internetowego.

– Mamy świadomość wzrastającej roli Internetu jako wiarygodnego źródła informacji o produktach i usługach. Robimy wszystko, aby portal Fachowcy.pl w sprawny sposób dostarczał informacji o firmach i usługach w szukanym obszarze geograficznym. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że rynek ten jest innowacyjny, ale jednocześnie wysoce konkurencyjny. W związku z tym stale dbamy o rozwój platformy. W planach mamy wprowadzenie nowych funkcjonalności oraz produktów. W ramach naszej strategii zamierzamy także stworzyć serwisy dedykowane w innych krajach – mówi Bartosz Poliński, prezes zarządu Fachowcy.pl Ventures S.A.

– To innowacyjny projekt, który doskonale wpisuje się w nowoczesne modele biznesowe. Spółka już teraz posiada ciekawe parametry finansowe a jej prognozy wyglądają obiecująco. Zadaniem naszej agencji będzie zakomunikowanie rynkowi kapitałowemu oraz inwestorom jej pozytywnych cech oraz pokazanie firmy, jako efektywnej inwestycji przynoszącej wymierne zyski. Współpraca jest dowodem, że współczesne usługi PR są niezbędnym elementem debiutów na parkietach warszawskiej giełdy – mówi Tomasz Szymanowski, Dyrektor Zarządzający Unicorn Media.

źródło/autor: Unicorn Media