Przejdź do treści

Reebok rozszerza rzeczywistość z InStyle

Lubisz swoje kształty? Dbasz o swoje ciało i chciałabyś, aby inni to docenili? Weź udział w konkursie organizowanym przez markę Reebok i InStyle! Skorzystaj z innowacyjnej aplikacji Augmented Reality i wygraj buty Reebok EasyTone! Kilka kliknięć i mogą być Twoje tak samo jak jędrniejsza pupa, w której ukształtowaniu z pewnością Ci pomogą!

Jak zdobyć rewolucyjne buty Reebok EasyTone? Kup czerwcowy numer InStyle i znajdź w nim reklamę kolekcji Reebok EasyTone. Następnie wejdź na stronę internetową konkursu pod adresem www.konkurs-reeformujswojecialo.pl i uruchom aplikację. Co dalej? Zbliż reklamę z magazynu InStyle do kamerki internetowej i dopasuj ją do odpowiedniego miejsca zaznaczonego na ekranie. W tym momencie zobaczysz się jak w lustrze. Teraz zaczyna się najlepsze! Aplikacja umożliwi Ci zrobienie 3 zdjęć od pasa w dół – wzoruj się przy tym na reklamie Reebok EasyTone zamieszczonej w InStyle. Wypełnij formularz, który pojawi się na stronie i załaduj najlepsze ze swoich zdjęć. Jaki jest następny krok? Oczywisty! Czas na podzielenie się ze znajomymi na Facebooku linkiem do fotografii swojej sylwetki!

Przesłane przez Ciebie zdjęcie będzie dostępne do końca trwania konkursu, czyli do 14 czerwca, w specjalnej galerii na stronie konkursowej. Osoby odwiedzające stronę będą miały możliwość oddania głosu na zdjęcie uczestniczki, która według nich posiada „najbardziej jędrną pupę”. Mobilizuj znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie!

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie jego wyników nastąpi 28 czerwca.

Nagroda główna – buty Reebok EasyTone opierają się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta. Wraz z technologią transferu powietrza powodują one naturalną niestabilność przy każdym kroku, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg. Kiedy spacerujesz w butach EasyTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy. W efekcie kluczowe mięśnie nóg i pośladków są zmuszone do intensywniejszej pracy. Rezultat – jędrniejsza pupa z każdym krokiem.

Na sezon wiosna/lato 2011 Reebok stworzył również innowacyjną na świecie linię odzieży EasyTone pomagającej w formowaniu i kształtowaniu Twojej sylwetki. Wszystkie ubrania z kolekcji EasyTone zaprojektowano tak, by aktywowały kluczowe partie mięśni podczas codziennych aktywności.