Przejdź do treści

Moda z Bloga

To nowy program o modzie, którego współautorem i sponsorem jest centrum handlowe Blue City. Można oglądać w nim zmagania zaprzyjaźnionych z centrum szafiarek, czyli dziewczyn piszących blogi o modzie. Ich stylizacje ocenia m.in. naczelna stylistka TVN – Dorota Williams. Program ruszył 24 kwietnia na antenie TVN Style.

W każdym odcinku „Moda z Bloga” biorą udział trzy dziewczyny, które w określonym czasie i na zadany muszą się ubrać w wybranych przez siebie salonach Blue City. W zakupach towarzyszy im kamera, która zarejestruje proces dobierania poszczególnych części garderoby. Stylizację szafiarek ocenia jury, w którym zasiada min. Dorota Williams, stylistka TVN, znana m.in. z przygotowywania stylizacji do „Tańca z gwiazdami”.

Do zabawy można się włączyć w Internecie, na podstronie TVN Style jest zakładka dotycząca projektu. Tam też można oddawać głosy na ulubione bohaterki miesiąca. Zwyciężczynie zostaną nagrodzone stażem u Doroty Williams przy dużych formatach TVN, a głosujący będą mogli wygrać warsztaty w warszawskiej Szkole Stylu.

Program jest nagrywany raz na dwa tygodnie (cztery odcinki), raz w tygodniu, w niedzielę, emitowany jest premierowy odcinek.

Bohaterki programu, szafiarki, zostały wyłonione na podstawie castingu, który odbył się w Blue City 18 marca. Od ubiegłego roku inspirują klientki Blue City do eksperymentów z modą na swoich blogach i na żywo – brały już udział w spotkaniach z modą casual i modą wieczorową, jeszcze innym razem doradzały indywidualnie klientkom w sprawie doboru strojów. Teraz będzie można się przekonać, jak posłużą się swoją wyobraźnią pod presją czasu i rywalizacji. Nowe modowe „reality show” z ich udziałem, czyli program „Moda z Bloga” można też śledzić na profilu Blue City na Facebooku.

źródło/autor: Blue City