Przejdź do treści

Kwitnący Łucznik i jego maszyny

Rozwijające się na wiosnę kwiaty ożywiają zmysły i skłaniają nas do poszukiwania nowego stylu. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego jak mało potrzeba aby uszyć coś wyjątkowego. Maszyny do szycia Lidia 2016 marki Łucznik o unikalnym wyglądzie zachęcają do kreatywnej pracy. Misterne wzory na obudowie sprawiają, że maszyny do szycia nabierają cech pięknego przedmiotu użytkowego i stanowią źródło inspiracji.

Budząca się natura sprawia, że pragniemy otaczać się tym co naturalne i piękne, skłaniamy się ku przyrodzie w otaczających nas przedmiotach i wzornictwie. Doceniamy naturalne inspiracje i proste rozwiązania. Akcenty kwiatowe pojawiają się na letnich bluzkach, koszulach i zwiewnych sukienkach. Maszyny do szycia Lidia 2016 marki Łucznik, ubrane w fantastyczne wzory zachęcają do tego, aby kreatywnie spojrzeć na sztukę jaką jest szycie. Na wiosnę 2011 Lidia 2016 marki Łucznik została ozdobiona nowym, eleganckim wzorem w perłowe kwiaty, które nadają jej subtelnego blasku. Inspirowane naturą, „kwitnące” maszyny mają za cel inspirować i pełnić rolę funkcjonalnych, wysoce estetycznych przedmiotów użytkowych.

Maszyny do szycia Lidia 2016 Łucznik, umożliwiają realizację ambitnych pomysłów modowych. Wykańczanie brzegów ściegiem owerlokowym, obrzucającym ukośnie czy wszywanie gumy ściegiem elastycznym stają się wyraźnie prostsze. Wiele przydatnych funkcji ułatwia artystyczne wykończenie materiałów przy modnych w tym sezonie strojach w stylu Hippie w kwieciste wzory. Funkcja podnoszenia stopki jest przydatna przy wszywaniu kilku warstw materiału i ozdobnych elementów letnich bluzek i sukienek. Maszyny do szycia Lidia wyposażone są w wygodny i łatwy w demontażu wysięgnik to ułatwienie przy szyciu mankietów lub obrębianiu nogawek. Do maszyn dołączono bogato ilustrowane instrukcje obsługi, pomocne przy odkrywaniu dodatkowych funkcji i programów.

Dzięki różnorodności zastosowań i wzorzystej obudowie, maszyny Lidia 2016 inspirowane wiosną to idealny prezent dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i większe możliwości. Kwitnące maszyny sprawią, że szycie stanie się pasją tworzenia i rozwijania umiejętności krawieckich.

Maszyna do szycia marki Łucznik model Lidia 2016 cena brutto 399 zł