Hosting dla aplikacji on-line

Systemy informatyczne wspomagające zarządzanie, a działające w środowisku on-line, zyskują coraz większą popularność. Narzędzia ułatwiają zarządzanie procesami biznesowymi, ale i obniżają koszty. Wpływ na niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania takich aplikacji uzależniony jest również od rozwiązań hostingowych, dzięki którym są one dostępne on-line – czyli w dowolnym czasie, z każdego miejsca na świecie, poprzez przeglądarkę internetową.

Dostawcą takich rozwiązań jest firma Hostersi, która wzbogaciła swoją ofertę o nowy produkt. – Hosting Aplikacji Biznesowych to pakiet rozwiązań hostingowych gwarantujących niezawodne i bezpieczne działanie różnego typu aplikacji on-linowych. Produkt stworzyliśmy z myślą o firmach informatycznych projektujących takie systemy oraz ich klientach, poszukujących kompleksowych narzędzi on-linowych – informuje Magdalena Zawada, Dyrektor Sprzedaży firmy Hostersi.

W ramach Hostingu Aplikacji Biznesowych, już na etapie projektowania danej aplikacji, Hostersi  doradzają w wyborze optymalnej architektury serwerowej, na której utrzymywane będą zasoby aplikacji. Dostarczają wysokiej klasy serwery i dbają o ich niezawodne działanie w ramach usługi opieki administracyjnej. Zapewniają również bezpieczeństwo baz danych osobowych, które zwykle są integralnym elementem aplikacji on-linowych. Bezpieczeństwo użytkowania aplikacji zapewniają certyfikaty uwierzytelniające szyfrowanie połączenia, które także dostarczają Hostersi. Pakiet Hostingu Aplikacji Biznesowych uzupełnia usługa optymalizacji wydajnościowej, dzięki której można m.in. zwiększyć szybkość działania danej aplikacji.

Wraz z produktem Hosting Aplikacji Biznesowych Hostersi przygotowali ponadto propozycję Programu Partnerstwa Technologicznego, skierowanego do firm informatycznych. To dwa niezależne modele współpracy – COMPLEX+ Technologia i COMPLEX Technologia. W pierwszym modelu usługi hostingowe Hostersi dostarczają bezpośrednio firmie informatycznej, zaś w drugim usługi świadczą na rzecz klienta poleconego przez taką firmy.

– Program Partnerstwa Technologicznego to propozycja współpracy, dzięki której firmy projektujące aplikacje on-linowe mogą wzbogacić swoją ofertę o rozwiązania hostingowe, dostarczane przez wiarygodnego partnera biznesowego, o ugruntowanej pozycji na rynku usług hostingowych. Z pewnością docenią to klienci tych firm poszukujący kompletnych rozwiązań on-linowych – mówi Magdalena Zawada.

źródło/autor: Hostersi

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu