Firma 20:20 Mobile rozwija swoją działalność w krajach Europy Środkowej i Wschodniej

Na najbliższe dwanaście miesięcy firma 20:20 Mobile postawiła sobie za cel silny rozwój działalności w Europie Środkowej i Wschodniej – zostaną otwarte dwa biura regionalne w Warszawie i Budapeszcie oraz wprowadzone nowe usługi dotyczące magazynowania i logistyki.

20:20 Mobile jest obecna na rynku Europy Środkowej i Wschodniej od pięciu lat, lecz teraz dzięki nowym działaniom, będzie mogła zaoferować swoim klientom pełen zakres usług na kluczowych rynkach europejskich – w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii, co przybliży równocześnie ofertę 20:20 Mobile dla krajów bałkańskich.

Komentując tę ekspansję, James Browning – Dyrektor Zarządzający dla Wielkiej Brytanii i Europy Środkowo-Wschodniej w 20:20 Mobile – powiedział: „Po dokonaniu strategicznego przeglądu naszych operacji, zauważyliśmy potencjał dla naszej działalności, który mógłby przynieść nam takie same sukcesy, jak w Wielkiej Brytanii. Jest to potencjał rozwijającego się rynku w Europie Środkowej i Wschodniej, a pierwszym krokiem, który moglibyśmy zrobić to zapewnienie tam pełnej oferty usług magazynowania i logistyki. Będziemy pracować w ścisłym kontakcie z klientami, aby móc w krótkim czasie oferować im coraz to większą gamę rozwiązań spełniających ich wymagania związane z ekspansją, rozwojem i sukcesami.”

Skoncentrowanie działań w Europie Środkowej i Wschodniej pozwoli firmie 20:20 Mobile na magazynowanie większej ilości towaru w tym regionie, co zredukuje czas realizacji zamówień i umożliwi kontraktowanie mniejszych zamówień po niższej cenie. W efekcie, rynek dla 20:20 Mobile powiększy się, a klienci, zarówno duże, jak i małe firmy, odniosą korzyści z usług oferowanych przez firmę i siły nabywczej.

„Znamy doskonale rynek telekomunikacyjny i mamy unikalne doświadczenia, co stanowi wartość dodaną w całym łańcuchu realizowania dostaw – dla producentów, sieci dystrybucji i sprzedawców detalicznych.” – dodał James Browning – „Dodatkowo, będziemy teraz mogli dostarczać nasze wyróżniane nagrodami usługi nowym partnerom i klientom w regionie, w którym dystrybucja jest kluczowa przy planowaniu ekspansji zarówno klientów jak i dostawców. Chcemy skupić się na stworzeniu pełnego łańcucha dostaw, który obejmie wszystkie etapy cyklu życiowego produktu – od analizy rynku i zarządzania do oferowania akcesoriów i świadczenia wsparcia technicznego. Jest to pierwsza faza ekspansji, a oczekujemy, że w ciągu najbliższych lat nasz region będzie rozwijał się jeszcze bardziej.”

Biurami w Polsce i na Węgrzech zarządzają obecnie:

POLSKA

Tadeusz Woronowicz – Poland Country Manager w 20:20 Mobile; swoje zawodowe doświadczenie zdobywał m.in. w Panasonic Polska jako dyrektor ds. sprzedaży i Kodak Polska jako Country Sales Manager. Z rynkiem GSM związany jest od początku jego rozwoju w Polsce, co pozwoliło mu świetnie zapoznać się ze specyfiką pracy operatorów komórkowych jak i rynku sprzedaży detalicznej.

Marcin Chełmiński – Business Development Manager w 20:20 Mobile; jego droga zawodowa rozpoczęła się w firmie Nokia Networks, następnie pracował jako Service Account Manager dla Polski, Chorwacji i Słowenii w Sony Ericsson. Doskonale zna i rozumie wymagania klientów detalicznych i sieciowych.

WĘGRY

Tamas Szilvasi – Hungary Country Manager w 20:20 Mobile; swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Hyundai Mobile Hungary Sp. z o.o., gdzie był odpowiedzialny za tworzenie węgierskiej spółki zależnej Hyundai Mobile Europe Generalvertratung GmbH. Był także krajowym przedstawicielem BenQ / BeITel Mobile GmbH.

Andre Kadas – Sales Direcor na Rynki Europy Środkowo-Wschodniej w 20:20 Mobile. Swoje zawodowe doświadczenie zdobywał jako Sales Director, Mobile Communications w LG Electronics Magyar Kft oraz Managing Director w Brighpoint Fin/Balt/Rus.

Więcej informacji na stronie: www.2020Mobile.com

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu