Przejdź do treści

Obniżka cen i gratisy w sklepie HaloNet

Telefonia internetowa HaloNet obniżyła ceny w swoim sklepie internetowym oraz wprowadziła dodatkowe gratisy do każdego zakupionego sprzętu.

Telefonia internetowa HaloNet wprowadziła wielką obniżkę w swoim sklepie internetowym. Ceny spadły nawet o 16%, co daje oszczędność do 50 zł na jednej sztuce sprzętu. HaloNet obniżył ceny zarówno na bramki VoIP marki Cisco, jak i na telefon IP Siemensa. Przykładowo, popularna dwuportowa bramka PAP2T kosztuje teraz 179,90 zł, a telefon Gigaset A580IP 229,90 zł brutto. Dodatkowo operator dodał gratisy do każdego modelu w postaci 100 minut darmowych rozmów i jednego numeru telefonicznego.

Oferta jest z pewnością atrakcyjna, ponieważ sprzęt nie jest blokowany, a dodatkowo wszystkie bramki marki Cisco są automatycznie konfigurowane. Oznacza to, że po zakupie takiej bramki wystarczy zalogować się na stronie HaloNet, wpisać numery bramki (mac i seryjny), a następnie podłączyć ją do zasilania i internetu. Urządzenie samo pobierze wszystkie potrzebne ustawienia, w tym dane konta telefonicznego oraz najnowszy firmware. Takie rozwiązanie – twierdzi operator – zapewnia wysoką stabilność w korzystaniu z usługi, ponieważ w momencie pojawienia się zmian, w tym nowego oprogramowania, bramka automatycznie pobierze je w ciągu 24 godzin.

Pojawiły się też nowości w sklepie, jak urządzenie wielofunkcyjne Cisco WRP400, czyli router Wi-Fi z bramką VoIP, oferowane również z darmowymi minutami, numerem i automatyczną konfiguracją. HaloNet zapowiada dalsze wzbogacanie oferty swojego sklepu internetowego o sprawdzone rozwiązania. Jest również otwarty na wszelkie sugestie i propozycje swoich Klientów. To ich potrzeby są przecież najważniejsze.