MAKRO w gronie najlepszych pracodawców

MAKRO Cash & Carry otrzymało dwa prestiżowe tytuły – ,,Solidny Pracodawca 2010” oraz ,,Idealny Pracodawca 2011”.

Kapituła ,,Solidnego Pracodawcy 2010” doceniła dbałość MAKRO o obszary związane z bezpieczeństwem pracy, przestrzeganiem prawa oraz rozwojem pracowników, a także stabilne zatrudnienie oraz dobre warunki socjalne.

MAKRO zostało również wyróżnione tytułem ,,Idealnego Pracodawcy 2011” przez studentów i absolwentów. Ze względu na finansową stabilność oraz dynamiczny rozwój, firma została oceniona jako atrakcyjne miejsce dla rozwoju kariery zawodowej.

Bardzo się cieszymy z tych prestiżowych nagród. Wiemy, że siłą naszej firmy są pracownicy- zarówno ci zatrudnieni w MAKRO od wielu lat, jak i studenci i absolwenci na początku swojej drogi zawodowej – mówi Krystyna Lipska-Blomgren, Dyrektor Personalny MAKRO Cash & Carry.

Konkurs ,,Solidny Pracodawca” to projekt zorganizowany po raz siódmy pod patronatem dziennika ,,Rzeczpospolita”, gazety ,,Parkiet” oraz ,,Monitora Gospodarczego” , którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce – szczególnie tych, którzy w swojej działalności promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR. Z kolei ranking Universum Student Survey ,,Idealny Pracodawca 2011” powstał w oparciu o odpowiedzi 15 300 studentów ze 100 najważniejszych uczelni w kraju. Respondentów zapytano o ich oczekiwania związane z karierą zawodową oraz o sposób postrzegania firm działających na polskim rynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu