Przejdź do treści

Łukasz Gardener dołączył do IDM Media Team

Do zespołu IDM Media Team dołączył Łukasz Gardener. Będzie pracować w centrali w Warszawie, jako koordynator sprzedaży regionalnej. Jest to nowe stanowisko, którego utworzenie związane jest z rozwojem przedstawicielstw regionalnych IDM Media Team.

Łukasz Gardener będzie odpowiadał za planowanie i koordynację pracy zespołów regionalnych IDM Media Team. Będzie również wspierał działania handlowe w regionach.

Do IDMnet przeszedł z Telekomunikacji Polskiej, gdzie pracował od 2003 roku m.in. jako koordynator sprzedaży i konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej. Odpowiadał za sprzedaż produktów i usług Grupy TP na podległym obszarze, obsługę klientów oraz realizację wyznaczonych celów sprzedażowych. Wcześniej był zatrudniony w PTK Centertel, jako samodzielny specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta.

IDM Media Team to komórka brokerska IDMnet, odpowiadająca za kompleksowe planowanie kampanii reklamowych w Internecie oraz zakup mediów dla klientów ogólnopolskich i regionalnych. Broker działa od marca 2010 roku. Ma 5 przedstawicielstw regionalnych: zachodniopomorskie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie i mazowieckie.