Avnet dystrybutorem WYSE

Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor VMware i Veeam, na mocy podpisanej w maju 2011r. umowy z Wyse, globalnym liderem w dziedzinie rozwiązań terminalowych, rozszerzył ofertę linii Independent Software o stacjonarne i mobile rozwiązania typu thin client, a także zaawansowane oprogramowanie przyspieszającego pracę z multimediami, zintegrowane z rozwiązaniami do wirtualizacji pulpitów: Citrix, Microsoft, Novell i VMware. 

Dzięki rozszerzeniu oferty linii Independent Software o rozwiązania Wyse, dla Biznes Partnerów Avnet będą teraz dostępne najważniejsze moduły oprogramowania, takie jak: Wyse TCX™ (Multi-display virtualization software, USB virtualizer software oraz Multimedia virtualization software), Wyse Device Manager™, Wyse Virtual Desktop Accelerator™, a także Wyse WSM™ – oprogramowanie dedykowane rozwiązaniom thin client. Produkty te znakomicie uzupełniają portfolio Avnet w zakresie rozwiązań wirtualizacyjnych.

Za sprzedaż oferty Wyse będzie odpowiadał 3-osobowy zespół kierowany przez Marcina Zielińskiego, Independent Software Business Unit Managera. Jego zdaniem: Wprowadzenie do oferty terminali Wyse pozwala nam na zaoferowanie Partnerom Biznesowym kompletnego rozwiązania służącego do wirtualizacji desktopów. Z racji tego, iż Avnet od jakiegoś już czasu rozwija swoje kompetencje w zakresie technologii terminalowych, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie techniczne i sprzedażowe przy projektach wirtualizacyjnych. 

Rozwiązania thin client Wyse zapewniają bezpieczeństwo, niezawodność i oszczędność. Umożliwiają centralne przechowywanie danych i aplikacji. Pozwalają na niższe zużycie energii oraz zmniejszenie nakładów na sprzęt i jego utrzymanie.

źródło/autor: Avnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu