AutoPilot w nowej odsłonie

Najnowsza, ulepszona wersja programu AutoPilot do nawigacji dla urządzeń typu PC oraz PND jest już dostępna. Aplikacja dedykowana jest nie tylko indywidualnym użytkownikom, ale dzięki domyślnie zainstalowanej wersji Truck stanowi również doskonałe narzędzie do zarządzania flotą transportową.

Niekwestionowanym atutem programu są najdokładniejsze dane mapowe od cenionych na rynku dostawców: Spółki Emapa (mapa Polski) i firmy TomTom (mapa Europy). AutoPilot Polska zawiera już szczegółowe plany wszystkich miast, prawie 5400 planów miejscowości oraz ponad 672 tys. km dróg. Najnowsze dane to także kompletne i aktualne bazy fotoradarów i kodów pocztowych oraz rozbudowana baza Punktów Użyteczności Publicznej (POI) zawierająca już ponad 190 tys. rekordów. Wersja AutoPilot Europa wyposażona została w szczegółowe mapy 33 państw europejskich oraz przejazdowe mapy pozostałych krajów, w tym ponad 9mln km dróg i ponad 2,7mln POI.

Program AutoPilot wyposażony jest w funkcje, które zapewniają wygodne, tanie i płynne nawigowanie po Polsce oraz Europie. Oprócz nawigacji GPS, do kluczowych funkcji należy między innymi obliczanie tras (najszybszej, najtańszej, najkrótszej) wraz ze szczegółowym opisem i informacjami o trasie, trybem pieszym oraz optymalizacją punktów trasy. AutoPilot to także szybkie i intuicyjne wyszukiwanie adresu, POI czy współrzędnych geograficznych, również z poziomu mapy.

Do unikalnych cech produktu, wykorzystywanych przede wszystkim przez firmy posiadające flotę pojazdów jest możliwość integracji urządzenia zdalnego z inną aplikacją z wykorzystaniem protokołu TCP/IP. Dzięki temu kierowca jest w bezpośrednim, stałym kontakcie z dyspozytorem mając możliwość odbierania i wysyłania zewnętrznych komunikatów.

Najnowsza wersja programu AutoPilot wyposażona została w opcję Truck (z mapą Polski – domyślnie, z mapami całej Europy – opcjonalnie), czyli możliwość optymalizacji trasy dla pojazdów ciężarowych w oparciu o bazę ograniczeń tonażowych i wysokościowych. Opcja Truck umożliwia również indywidualne definiowanie parametrów pojazdu, w tym wysokość, tonaż i nacisk na osie.

Każdy zainteresowany programem ma możliwość zainstalowania wersji demo (zawierającej mapę całej Polski oraz wszystkie funkcje i możliwości, które oferuje pełna wersja aplikacji) i darmowego testowania programu przez 10 dni. Zapraszamy: www.autopilot.pl/demo.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu