Przejdź do treści

Angel City na krakowskich Juwenaliach

W tym roku krakowski deweloper, Angel City czynnie zaangażował się w organizację i wsparcie krakowskich uczelni podczas imprez organizowanych w ramach Juwenaliów 2011.

Niezmiennie już od wielu lat Krakowskie uczelnie organizują Juwenalia. Należą one do jednych z największych i najpopularniejszych imprez studenckich w Polsce. W tym roku deweloper luksusowych apartamentów postanowił czynnie wziąć w nich udział fundując różnego rodzaju nagrody oraz partnerując w niektórych wydarzeniach.

„Studenci bardzo lubią nasze mieszkania, a ponieważ i my uważamy ich za bardzo istotną grupę docelowa postawiliśmy na udział w tegorocznych Juwenaliach” – komentuje Małgorzata Nowosielska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Angel City.

W związku z powstającą w budynku siłownią i fitness znanej sieci Pure, deweloper ufundował karnety dla zwycięzców w wyborach na Najmilszą Studentkę i Super Studenta Uniwersytety Ekonomicznego. Również uczestnicy, organizowanej w Klubie Cień, imprezy „Who’s in the House- Angel City Night” mieli okazję wygrania wejściówek na siłownię oraz zajęć z osobistym trenerem. Poza imprezą zamkniętą z logo Angel City, deweloper promował się również podczas pozostałych organizowanych przez Klub Cień – dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wyższej Szkoły Europejskiej oraz Akademii Wychowania Fizycznego.

Angel City to luksusowe apartamenty, usytuowane w samym centrum Krakowa. Przede wszystkim to nowoczesna architektura, która doskonale wpasowuje się w charakter Nowego Miasta. Idealna lokalizacja dla ludzi ceniących sobie wygodę oraz lubiących klimat wielkiego miasta. Planowane na przełom maja i czerwca, otwarcie salonu Pure Fitness doda apartamentom elitarności, a mieszkańcom pozwoli w pełni cieszyć się Krakowem.