Przejdź do treści

Zaktualizowany tablet HANNSpad dostępny od dziś za 1099 zł

Firma Hannspree obniżyła cenę swojego tabletu HANNSpad – urządzenie kosztuje teraz tylko 1099 zł. Producent udostępnił jednocześnie aktualizację, dzięki której tablet wyposażony jest w kompletny pakiet oprogramowania biurowego oraz cały zestaw nowych funkcji i usprawnień.

1 HANNSpad, HANNspreeZredukowanie ceny urządzenia jest odpowiedzią na zaostrzającą się konkurencję w tym segmencie rynku. Dla firmy Hannspree to doskonała okazja na dotarcie do klientów, dla których tablety gwarantujące najwyższą wydajność i komfort pracy były do tej pory zbyt drogie.

Dodatkową zachętą do zakupu HANNSpada jest z pewnością aktualizacja oprogramowania. Została ona automatycznie dostarczona do wszystkich urządzeń, podłączonych do Internetu. Jej zainstalowanie owocuje m.in. pełnym spolonizowaniem systemu operacyjnego (zarówno Androida, jak i nakładki Tap ‘n Tap).

Aktualizacja wyposażyła HANNSpad w pakiet oprogramowania biurowego firmy SoftMaker, zmieniający urządzenie w doskonałe narzędzie do pracy. W jego skład wchodzą edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny oraz aplikacja do edycji i tworzenia prezentacji multimedialnych. Warto podkreślić, że cena detaliczna tego pakietu to ok. 50 euro – ale użytkownicy tabletu Hannspree otrzymają go nieodpłatnie.

W najnowszej wersji oprogramowania wprowadzono również zmiany zwiększające wydajność urządzenia, a także nowe opcje konfigurowania systemu i interfejsu. Dodajmy, iż Hannspree planuje już kolejne aktualizacje tabletu HANNSpad – pojawią się one w sierpniu i w listopadzie bieżącego roku.

O tablecie HANNSpad: urządzenie firmy Hannspree wyposażone jest w 10,1-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy obsługujący technologię multitouch, wydajny procesor NVIDIA Tegra 2 oraz system operacyjny Android 2.2 (z nakładką wprowadzającą funkcje typowo tabletowe). Urządzenie doskonale nadaje się do surfowania po Internecie (atutem jest pełna obsługa technologii Adobe Flash), pracy z dokumentami, korzystania z serwisów społecznościowych, czytania e-książek, oglądania filmów (również w HD) czy uruchamiania gier. Więcej informacji na temat urządzenia znaleźć można na stronie: http://tabasco.pl/pl/press_room/100/354/hannspad—–stylowy-tablet-pc/