GutPR z medyczną platformą internetową

Wrocławska agencja GutPR rozpoczęła współpracę z serwisem mylekarze.pl – nową medyczną platformą internetową. Serwis mylekarze.pl ma na celu dać pacjentom szeroki i szybki dostęp do lekarzy, a z drugiej strony sprowokować otwarcie się lekarzy na pacjentów w sieci, jednocześnie usprawniając komunikację w relacji lekarz-pacjent.

Umowa obejmuje działania w obszarze media relations – ze szczególnym uwzględnieniem prasy medycznej. Jak mówią właściciele serwisu mylekarze.pl „Wybierając GutPR kierowaliśmy się nie tylko efektami uzyskanymi przez GutPR dla innych obsługiwanych przez Agencję portali internetowych, ale również doświadczeniem w obsłudze mediowej inicjatyw dofinansowanych z Unii Europejskiej, które rządzą się swoimi prawami, choćby w zakresie dokumentowania przeprowadzanych działań”.

Mylekarze.pl to kolejny po Gotujmy.pl, Favore.pl, 112it.pl i Polskaprojektowa.pl serwis, który zdecydował się na obsługę komunikacyjną prowadzoną przez agencję GutPR. Klient sam zgłosił się do agencji. Za obsługę mylekarze.pl z ramienia GutPR odpowiedzialny jest Rafał Wójcicki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu