GrubszyPortfel.pl – 100% rabatu, to nie żart

GrubszyPortfel.pl to pierwszy polski portal zakupowy, którego użytkownicy nie muszą nic płacić za wydrukowanie kuponu promocyjnego. Dotychczasowe oferty pozwalały zaoszczędzić zalogowanym użytkownikom od 20 do 70%. Jednakże filozofia portalu opiera się przewartościowaniu pojęcia zakupy grupowe. Dlatego… po raz pierwszy w Polsce każdy zarejestrowany użytkownik portalu GrubszyPortfel.pl będzie mógł skorzystać z kuponu, który gwarantuje 100% rabat na zakup gier komputerowych firmy Alawar. Wśród najbardziej zanych tytułów tej firmy można wymienić m.in. Odlotową Farmę, Herosów Hellady, czy Turtix.

By skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę www.grubszyportfel.pl, zalogować się i wydrukować zamieszczony kupon rabatowy. Co niemniej ważne, kupon można zrealizować natychmiast po wydrukowaniu, nie trzeba czekać na zakończenie promocji.

GrubszyPortfel.pl to nowy portal zakupowy, który swoją premierę w sieci miał miesiąc temu. W odróżnieniu od innych portali „grupowych” zarówno umieszczanie ofert przez firmy, jak i korzystanie z kuponów przez klientów jest całkowicie bezpłatne. W dodatku każdy zalogowany użytkownik dzięki funkcji geolokalizacji otrzymuje informacje odnośnie promocji, które znajdują się w jego bezpośrednim otoczeniu.

Firma Alawar została założona w 1999 roku i specjalizuje się w tworzeniu, wydawaniu i dystrybucji gier rekreacyjnych (casual games). Na chwilę obecną w katalogu posiada ponad 250 popularnych na całym świecie gier. Gry tworzone są w pięciu wewnętrznych studiach: Alawar DreamDale, Alawar Five-BN, Alawar Firday’s Games, Alawar Melesta oraz Alawar Stargaze. W katalogu gier firmy Alawar znajdują się zarówno arkanoidy (Magiczna Kula, Hyperballoid), humorystyczne zręcznościówki (Odlotowa Farma), przygodówki (Natalia Łącka: Sekrety Domu Skarbów), gry na czas (Salon Twój Pupilek, Szalony Świat Mody, Plażowe Szaleństwo), czy też logiczne (Skarby Montezumy).

źródło/autor: GrubszyPortfel.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu