Finaliści konkursu Lider Wsparcia 2010 zostali wyłonieni

CTPartners S.A. – lider polskiego rynku szkoleń i doradztwa w zakresie zarządzania IT, spółka z Grupy Kapitałowej Infovide-Matrix, jako Mecenas i Główny Patron Konkursu Lider Wsparcia 2010 informuje o wyłonieniu firm, które zakwalifikowały się do ścisłego finału konkursu.

Ideą konkursu Lider Wsparcia 2010 jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie zapewniania wysokiej jakości i efektywności w obszarze wsparcia użytkowników IT. Cel ten jest realizowany poprzez wybór i nagrodzenie organizacji, które w 2010 roku, reprezentowały najwyższy poziom organizacyjny i jakościowy w zakresie wsparcia użytkowników oraz przeprowadziły najciekawszy projekt doskonalący swe działania i osiągnęły w jego efekcie wymierną poprawę wskaźników działania.

11 maja br. jury konkursu, któremu przewodniczy Artur Sygnatowicz – Menedżer HDI-Poland, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wyłoniło dziewięć firm (po trzy z każdej kategorii), które zakwalifikowały się do ścisłego finału.

„W imieniu jury gratuluje wszystkim finalistom. Zaprezentowali bardzo wysoki poziom, co świadczy o doskonałych umiejętnościach kierownictwa i pracowników oraz o ich silnym zaangażowaniu w rozwój własnych organizacji. Wszystkie zgłoszenia pokazują wysoki poziom dojrzałości centrów wsparcia, a także ich istotną rolę w funkcjonowaniu macierzystych organizacji.”- powiedział przewodniczący jury Artur Sygnatowicz.

 

Do finału konkursu jury nominowało:

W kategorii Centrum Wsparcia Roku 2010:

  • Grupa Allegro Sp. z o. o.
  • GSK Services Sp. z o. o.
  • NORDEA Bank Polska S.A.

W kategorii Zespół Wsparcia Roku 2010:

  • Citibank Europe PLC
  • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  • Żabka Polska S.A.

W kategorii Przedsięwzięcie Roku 2010:

  • Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. za projekt ,,Wdrożenie systemu obsługi incydentów w Spółce Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.”
  • ING Bank Śląski S.A. za projekt „Wdrożenie automatycznego modelu zarządzania uprawnieniami w ING Banku Śląskim”
  • Południowy Koncern Energetyczny S.A. za program „Doskonalenia organizacji IT w PKE w obszarze ITSM”

W kolejnym etapie konkursu członkowie jury spotkają się z przedstawicielami nominowanych organizacji. W bezpośredniej rozmowie zapoznają się z organizacjami, efektami realizowanych przedsięwzięć oraz poznają tych, którzy tworzyli sukces zespołu. Po zakończeniu wszystkich spotkań, Jury, w trakcie spotkania plenarnego, wyłoni zwycięzców tegorocznego konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone na uroczystej Gali Liderów Wsparcia 16 czerwca 2011 r., podczas której laureatom konkursu zostaną wręczone statuetki Lidera Wsparcia 2010.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu