Drutex po raz kolejny Ambasadorem Polskiej Gospodarki

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie poinformował, że firma otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął minister spraw zagranicznych – Radosław Sikorski.

Jury konkursu wyłoniło laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI w. Drutex otrzymał  tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Marka Europejska” – za promowanie marki polskiej na arenie międzynarodowej.

Głównym celem konkursu jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej, jako wiarygodnego partnera gospodarczego. W związku z tym idea przedsięwzięcia koncentruje się na wyróżnianiu oraz promocji przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowaniu wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych oraz zacieśnianiu współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych.

 „Drutex dynamicznie zwiększa swoją obecność na rynkach zagranicznych zdobywając coraz większe grono lojalnych odbiorców. Poziom eksportu, który przekroczył już 50% świadczy o zadowoleniu i satysfakcji klientów z wysokiej jakości naszych produktów i profesjonalnej obsługi. Dlatego też przyznana nam nagroda w sposób oczywisty nas cieszy. Wyróżnienie jest  uznaniem dla naszego zaangażowania w promocję polskiej gospodarki za granicą oraz wyrazem dobrych praktyk w kontaktach biznesowych na rynkach międzynarodowych. Jestem dumny, że radość z naszych produktów czerpią klienci w kraju i za granicą. Co więcej, nagroda cieszy tym bardziej, że jest przyznana po raz kolejny, co świadczy o niesłabnącej pozycji marki Drutex.”- powiedział Leszek  Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

źródło/autor: PremiumMedia

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu