Diva otwiera pierwszy sklep w Poznaniu

Biżuteria diva łączy w sobie australijską energię, londyńską oryginalność i nowojorski styl. Podbija serca kobiet na całym świecie, a 18 maja diva zawita na stałe w Centrum Handlowym M1 Poznaniu.

Już 18 maja w poznańskim Centrum Handlowym M1 zostanie otwarty pierwszy sklep z biżuterią diva w Poznaniu. Podczas uroczystego otwarcia na zainteresowanych czekać będą niespodzianki oraz specjalna 15% zniżka na produkty.

„Diva jest obecna w Polsce od połowy 2010 roku i bardzo szybko powiększa swoją sieć sklepów. Polki bardzo często sięgają po biżuterię tej marki, doceniając jej oryginalność i atrakcyjną cenę” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Diva to różnorodna biżuteria na każdy dzień i dla każdej kobiety. To australijska marka, dla której pracują najlepsi projektanci z Londynu, Mediolanu czy Paryża, współpracujący także z sieciami sklepów: Top Shop, Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins. Dzięki temu diva kreuje trendy, pokazując najmodniejsze ozdoby sezonu. W sklepach regularnie pojawiają się nowe, modne kolekcje, które z łatwością trafiają w gusta każdego klienta. Każda kobieta może codziennie „upolować” coś dla siebie. Nowa kolekcja dostępna jest bowiem w sklepach, w niewielkich ilościach, przez okres jedynie 6 tygodni, co zachęca do szybkich decyzji i śledzenia nowości.

W Polsce biżuteria marki diva dostępna jest w sieciach handlowych od połowy 2010 roku. Twarzą promująca markę została Kasia Smolińska – finalistka Top Model.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu