Auler dla Ciufcia.pl

Z okazji 4 lat działalności Aula Polska – aktywnego forum, które łączy młodych przedsiębiorców i entuzjastów nowych technologii, zostały rozdane nagrody AULERÓW 2011. Wśród laureatów znalazł się portal www.ciufcia.pl

Aulery to nagrody, które otrzymują osoby i firmy, będące wzorem dla innych start-upów. Jak podkreślają pomysłodawcy, statuetka jest metaforą przedsiębiorczości – która stawia na prostotę, klarowność i przejrzystość działania.

„Zdobycie Aulera ma dla nas duże znaczenie i jest zastrzykiem pozytywnej energii. Dzięki takim nagrodom wiemy, że to co robimy na co dzień podoba się nie tylko rodzicom i dzieciom, ale również ludziom z branży nowych technologii i innym przedsiębiorcom.” – mówi Rafał Han, pomysłodawca i współtwórca portalu ciufcia.pl

Laureatów Aulerów w pierwszej kolejności charakteryzuje innowacyjność, konsekwencja w działaniu, prężny rozwój, jak również chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz przychody projektów. Ale co jeszcze?

„Tworząc Ciufcię trzymamy odpowiedni balans pomiędzy edukacją i rozrywką. Dzieci przekonujemy częścią rozrywkową i tym samym przemycamy edukacyjne treści. Rodzice nam ufają, bo dajemy gwarancje bezpieczeństwa. Dodatkowo, rozwój naszej idei to jednocześnie rozbudowa istniejących serwisów jak i powstawanie nowych. Na najbliższy czas planujemy wejście na NewConnect, uruchomienie aplikacji mobilnych, między innymi na Ipada i Iphone. Planujemy też szersze działania poza granicami kraju, gdzie już teraz nasze serwisy mają coraz większe rzesze fanów To będzie dla nas nowe i z pewnością bardzo inspirujące doświadczenie.” – zapewnia Wojtek Follprecht, dyrektor zarządzający Han Bright.

Za rok kolejna Gala i kolejne, z pewnością intrygujące nominacje!