„PIRACI – karaibska flota” – Zostań hersztem piratów!

Na rynku pojawiła się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont – „PIRACI – karaibska flota”. Atrakcyjny temat, piękna szata graficzna i wielkie emocje sprawią, że zarówno młodzi jak i starsi miłośnicy pirackich przygód będą zachwyceni. A wyjątkowe kostki zapewnią niezapomniany piracki klimat gry!

1 PIRACI – karaibska flota, Q-workshopTrudno przecenić zalety gier planszowych, Rozwijają one umiejętność logicznego myślenia, umożliwiają wspólne spędzanie czasu rodzinie i grupie przyjaciół, stanowią wartościową alternatywę dla telewizji i gier komputerowych. A jeżeli posiadają atrakcyjny temat i efektowną oprawę graficzną, to szczególnie warto po nie sięgnąć!

Taką właśnie grą jest nowość wydawnictwa Egmont, „PIRACI – karaibska flota”. Temat gry z pewnością zaciekawi dzieci i dorosłych, a wielkie emocje towarzyszące grze pozwolą graczom wczuć się w role piratów grasujących po Karaibach.

Dodatkową atrakcję podczas gry stanowić będą wyjątkowe pirackie kostki z limitowanej edycji, a przygotowane specjalnie dla tej gry przez firmę Q-workshop. Takich kostek nie znajdziecie w żadnej innej grze!

Wszyscy na pokład! Buduj piracką flotę, współpracuj z legendarnym Czarnobrodym i strzeż się ataków olbrzymich krakenów. Siej postrach na morzu i zdobądź fortunę!

Gra dla 3-5 graczy w wieku 8-108 lat.

Zdobyte nagrody:

  • Wyróżnienie „Najlepsza Gra Planszowa” (Niemcy)
  • Nagroda „Najlepsza gra karciana” („Fairplay Magazine”, Niemcy)

Do końca maja gra dostępna wyłącznie w sieci Smyk. Od czerwca dostępna również w sieciach Empik, E.Leclerc, Auchan, w sklepach z zabawkami oraz w internecie: merlin.pl, agito.pl, empik.com.

Więcej o grach planszowych Egmontu: www.KrainaPlanszówek.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu