Załóż konto w Meritum Banku. Zrób to dla pieniędzy

Meritum Bank wprowadził nową ofertę Kont Zarabiających. Zalety produktu korespondują z hasłem prowadzonej kampanii „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy!”.

Meritum Bank proponuje posiadaczom Konta Zarabiającego zwrot 4% wydatków na paliwo i inne zakupy na wszystkich stacjach benzynowych oraz udostępnił darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. W pakiecie z Kontem Zarabiającym oferowane jest konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek, którego oprocentowanie jest jednym z najwyższych na rynku i wynosi 4,3%, co jest porównywalne z 5,3% na zwykłym koncie z kapitalizacją miesięczną.

Nowa oferta Meritum Banku w zakresie kont osobistych obejmuje:

Konto Zarabiające (ROR):

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • zwrot 4% wydatków na paliwo dokonanych kartą debetową.

Konto Silnie Zarabiające (konto oszczędnościowe):

  • dzienna kapitalizacja odsetek,
  • oprocentowanie 4,3% dla kwot powyżej 1000 zł.

Nową korzyścią dla klientów jest zwrot 4% wydatków na paliwo. Jest to najwyższy zwrot dostępny na rynku w tego rodzaju produkcie, i co ważne, nalicza się automatycznie na Koncie Zarabiającym – wystarczy płacić kartą debetową do konta na dowolnej stacji paliw w kraju lub za granicą. Miesięczna wysokość premii może wynosić nawet 30 zł miesięcznie (360 zł rocznie) i przysługuje ona w przypadku miesięcznych wpływów na konto w wysokości min. 1500 zł.

„Nowa oferta Meritum Banku to prosty sposób na obniżenie rosnących cen paliw i to na każdej stacji. Jest to szczególnie ważne w związku ze zbliżającym się okresem wyjazdów wakacyjnych. Klienci, którzy założą Konto Zarabiające, mogą zaoszczędzić ponad 20 groszy na litrze paliwa. Jeszcze nigdy obniżenie wydatków na paliwo nie było tak łatwe” – mówi Radosław Dylik, Kierownik ds. Kart Płatniczych Meritum Banku.

Drugą korzystną zmianą, którą zapewne docenią klienci, jest zlikwidowanie opłat za wypłaty środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

W pakiecie z Kontem Zarabiającym Meritum Bank oferuje konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek, oprocentowane na 4,3%, co odpowiada oprocentowaniu w wysokości 5,3% na zwykłym koncie z kapitalizacją miesięczną.

„Kierujemy tę ofertę szczególnie do osób, które chcą aktywnie oszczędzać, ale nie mogą sobie pozwolić na zamrożenie środków na lokatach. Konto Silnie Zarabiające jest jednym z najwyżej oprocentowanych na rynku i łączy dwie ważne dla klienta korzyści: wysoki zysk oraz elastyczność w korzystaniu ze środków, bo wypłaty z konta nie powodują utraty naliczonych odsetek.” – mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Konto Zarabiające można otworzyć online, korzystając z formularza dostępnego na stronie www.meritumbank.pl oraz w placówkach Banku.

Więcej informacji na temat nowej oferty kont osobistych na stronie www.meritumbank.pl oraz www.konto.meritumbank.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu