Przejdź do treści

Program Partnerski NitroTek – nowatorski model współpracy na rynku

Wiodący polski dystrybutor modeli zdalnie sterowanych, firma NitroTek, w maju wprowadziła innowacyjną na krajowym rynku modelarskim formę partnerskiej współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Jest ona skonstruowana w taki sposób, aby zminimalizować koszty ponoszone przez strony, które nawiązały kooperację z dolnośląskim przedsiębiorstwem, a skierowana jest głównie do osób prywatnych, chcących zarobić dodatkowe pieniądze.

Po programie sprzedaży hurtowej, skierowanej do sklepów modelarskich i modelu współpracy NitroTek Dropship, dedykowanemu mniejszym sprzedawcom operującym głównie w serwisach aukcyjnych, wrocławski dystrybutor wprowadza model o nazwie Program Partnerski. Przeznaczony jest on dla każdego, kto zechce dorobić do swojej pensji przy minimalnych kosztach własnych. Program Partnerski wystartował w połowie maja.

Program Partnerski NitroTek jest rozwiązaniem innowatorskim na polskim rynku a dzięki swej uniwersalności, mogą skorzystać z niego wszyscy zainteresowani kooperacją z dolnośląską firmą. Jest to forma współpracy, w ramach której partner poleca Internautom produkty ze sklepu NitroTek (używając swojego unikalnego linku), a w zamian otrzymuje prowizję od wygenerowanej sprzedaży. Uczestnictwo w Programie Partnerskim jest bezpłatne, a aby do niego przystąpić wystarczy mieć ukończone 18 lat, założyć konto w sklepie NitroTek i zaakceptować warunki Programu Partnerskiego.

Poszukując nowych możliwości rozwoju naszej firmy, postanowiliśmy skierować swoją ofertę do mniejszych przedsiębiorstw i osób prywatnych. Dzięki temu, że najbardziej uciążliwe koszty bierzemy na siebie a warunki kooperacji nie wiążą się żadnymi nakładami finansowymi, nasza propozycja jest doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich podmiotów, które odnoszą wymierne korzyści z takiej formy współpracy. Ta metoda kooperacji stwarza sytuację win-win, w której zyskują obie strony przedsięwzięcia, zarówno nasi partnerzy, jak i my – mówi Krzysztof Cielma, CEO NitroTek.

Program Partnerski NitroTek został wprowadzony w życie w połowie maja. Wszyscy zainteresowani współpracą więcej szczegółów znajdą na stronie www.nitrotek.pl.